• Polski
 • English
 • Español
 • Wiosenna edycja Cosmoprof 2019 w Bolonii – relacja

  Wiosna za pasem, a jej początek zwiastują nie tylko coraz dłuższe i cieplejsze dni, ale i targi Cosmoprof w Bolonii. Dla naszego Laboratorium jest to wydarzenie, które na stałe wpisało się w harmonogram pracy.

   

   

  Między 14 a 17 marca Targi Cosmoprof, najważniejsza impreza świata kosmetycznego, przyciąga wystawców i zwiedzający ze 150 krajów. To miejsce, w którym premierę mają najnowsze trendy kosmetyczne.

  W tegorocznej edycji targów w 26 pawilonach krajowych i grupowych reprezentujących poza Polską obecni byli reprezentanci z takich krajów jak: Austria, Belgia, Kalifornia, Chile, Chiny, Francja, Niemcy, Grecja, Indonezja, Irlandia, Izrael, Japonia, Korea, Łotwa, Pakistan, Rumunia, Hiszpania, RPA, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

   

  Nasi przedstawiciele dumnie reprezentowali nasze Laboratorium. Do stałej ekipy panów: Andrzeja Muszewskiego i Krzysztofa Kępy dołączyła pani Dorota Duczek.

  Mimo bogatego portfolio wszystkie nasze serie znalazły miejsce w gablotkach przy naszym stoisku.

   

  Przy naszym stoisku można było przetestować kosmetyki.

  Spotkania biznesowe stały się także głównym punktem targów Cosmoprof.  Europejskie targi przyciągnęły ludzi z całego świata. Przy naszym stole mnóstwo negocjacji zakończyło się owocnie. Bezpośrednie kontakty z handlowcami oraz na nawiązanie nowych kontaktów handlowych daje nam możliwość poznania rynku kosmetyków nie tylko naturalnych w Europie, ale i na całym świecie.

  Mamy także nadzieję, że i ta edycja targów Cosmoprof zakończą się wieloletnią współpracą z kontrahentami.

   

   

   

   

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga