Laboratorium Kosmetyczne Ava oferuje szeroką gamę kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn. W naszym asortymencie posiadamy kosmetyki przeznaczone do różnych typów męskich cer i do ciała – nawilżające, odżywiające, regenerujące i opóźniające procesy starzeniowe. Z nimi codzienna pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza!
Kosmetyki do twarzy Laboratorium Kosmetycznego Ava z linii dla mężczyzn zostały opracowane z myślą o specjalnych potrzebach męskiej skóry. Skutecznie oczyszczają ją z zanieczyszczeń osadzających się na niej w ciągu dnia, pielęgnują skórę, także po goleniu, a także pomagają w jej zmatowieniu przy nadmiernym przetłuszczaniu się. Zapewniają właściwy poziom nawilżenia, powodują, że skóra jest miękka, przyjemna w dotyku i nie ma podrażnień.
W ofercie posiadamy także kosmetyki dla mężczyzn przeznaczone do pielęgnacji ciała – balsam, który nie tylko nawilża, ale również wspomaga procesy utraty tkanki tłuszczowej, dlatego rekomendowany jest dla mężczyzn w trakcie kuracji odchudzających.
Do produkcji naszych kosmetyków dla mężczyzn wykorzystujemy jedynie sprawdzone, bezpieczne składniki, dzięki czemu zapewniają one tak dużą skuteczność działania i nie powodują podrażnień. Stale udoskonalamy nasze receptury, aby mogły one zapewniać jeszcze lepszą efektywność i spełniać wszystkie wymagania naszych odbiorców.

Lista produktów

Przeznaczenie: dla mężczyzn
Seria
dla mężczyzn / Przeznaczenie
Typ kosmetyku
Działanie