• Polski
 • English
 • Español
 • Nie tylko tworzenie kosmetyków…. ale także pomoc drugiemu człowiekowi!

  Celem naszej firmy jest oczywiście produkowanie kosmetyków z myślą o potrzebie naszych klientów, w zgodzie z naturą i podejściem ekologicznym.

  Nie jest to jednak jedyny cel, który realizujemy. Liczy się dla nas przede wszystkim drugi człowiek, a jeśli przy pomocy naszych sił możemy komuś pomóc to nie wahamy się !

  Laboratorium Kosmetyczne AVA współpracuje z fundacjami, które niosą pomocną dłoń każdego dnia.

  Fundacja Eco4Life

  “Losy naszej Planety oraz stan środowiska naturalnego zależą tylko i wyłącznie od nas samych. Dlatego mając na uwadze przyszłość Ziemi, stworzyliśmy organizację nastawioną na ekologię. Nasza fundacja Eko4life z Warszawy działa na rzecz ekologii oraz ochrony środowiska naturalnego. Współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami oraz innymi organizacjami ekologicznymi, aby w jak największym stopniu ograniczać zanieczyszczenie środowiska i Planety. Wspieramy nowe pomysły, technologie oraz innowacyjne rozwiązania służące ekologii. Chętnie podejmiemy współpracę z wolontariuszami, którym los Ziemi nie jest obojętny. Dodatkowo miłośnicy ekologii mogą skorzystać z programu stażowego w naszej fundacji.

  Czym dokładnie się zajmujemy?

  Angażujemy się we wszystkie projekty, również te międzynarodowe, których celem jest skuteczna ochrona środowiska naturalnego. Dodatkowo jako fundacja E-life jesteśmy również inicjatorami akcji promujących ekologiczne działania oraz produkty w całej Polsce. Podczas codziennej działalności pomagamy również wdrażać nowoczesne rozwiązania sprzyjające ekologii. Z pasją opowiemy o dostępnych rozwiązaniach, alternatywnych źródłach energii, czy ekologicznych produktach, które mają za zadanie ograniczyć postępujący w ostatnich latach efekt cieplarniany.”

  *Tekst pochodzi z oficjalnej strony fundacji.

  Laboratorium Kosmetyczne AVA w ramach działalności ekologicznej i charytatywnej stworzyło wyjątkową linię Planeta Ziemia. 

  Ekologia – Kosmetyki z linii posiadają aż do 99% składników pochodzenia naturalnego oraz certyfikat COSMOS ECOCERT. Kartoniki, w których zapakowane są nasze kosmetyki posiadają certyfikat FSC, nakrętki składają się z 30% trocin, a słoiki i butelki są szklane. Przy tworzeniu naszych kosmetyków korzystamy z naturalnych i odnawialnych źródeł energii, zużywamy mniej wody i produkujemy minimum odpadów. Składy naszych kosmetyków Planeta Ziemia są wegańskie.

  Pomoc – ze sprzedaży produktów z serii Planeta Ziemia 1% przekazywany jest na rzecz fundacji ECO4LIFE.

  Wyniki wyszukiwania “planeta ziemia” – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Fundacja Masz tę moc

  Fundacja na rzecz mieszkańców gminy i miasta Koziegłowy. W ramach działalności fundacji realizowana jest pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom poprzez np. zbiórki charytatywne.

  Fundacja Wspólna Nadzieja

  Została założona w 2011 roku w VIII Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Katowicach-Wschód by pomagać dzieciom oraz ich rodzinom, które zmagają się z poważnymi chorobami. Dzięki pomocy finansowej ratujemy dzieciom zdrowie i życie, a ich rodzinom dajemy nadzieję na lepsze jutro!

  Ponadto pomagamy osobom biednym, będącym w ciężkiej sytuacji materialnej. Wspieramy działania w zakresie szerzenia oświaty wśród osób dorosłych i dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

  Kolejnym celem Fundacji jest pomoc – szpitalom, placówkom medycznym, wychowawczym i oświatowym.

  Siedziba Fundacji Wspólna Nadzieja znajduje się w Chorzowie. Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą ze sprzedaży produktów, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych. Wszelkie nasze działania nie byłyby możliwe, gdyby nie bezinteresowna pomoc i ogromna życzliwość wielu ludzi pomagającym fundacji od samego początku jej istnienia. Pomocy sponsorów a także osób, którzy udzielając wsparcia, pragną zachować całkowitą anonimowość. Do potencjalnych darczyńców docieramy w pierwszej kolejności drogą telefoniczną, gdyż jest to najszybsza droga do przedstawienia sytuacji naszych podopiecznych dając zarazem bezpośrednie możliwości wzajemnego kontaktu.

  *Tekst o fundacji pochodzi z oficjalnej strony fundacji.

  Fundacja świadomi życia

  Organizacja charytatywna działająca na rzecz kobiet, przede wszystkim pacjentek. Wspieranie ich w procesie leczenia oraz stwarzanie możliwości na polepszenie ich samooceny. W ramach działalności fundacji prowadzone są np. zajęcia z kobietami w celu ich rozwoju osobistego, zbiórki charytatywne.

  Fundacja realizuje się w takie akcje jak:

  #nadaljestemkobieta #akcjaslonce #rajdpelnapiersia #dzienswiadomejpacjentki #rejsswiadomychzycia

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga