• Polski
 • English
 • Español
 • Jaki jest Twój ulubiony składnik aktywny kosmetyku?

  Składniki aktywne zawarte w produktach AVA są dobierane z myślą o konkretnym działaniu. Dopierane tak, aby osiągnąć jak najwięcej w pielęgnacji Twojej skóry. Ich maksymalne stężenie powoduje, że działanie kosmetyku staje się jeszcze bardziej widoczne przez co skóra jest bardziej odżywiona, piękniejsza i zdrowsza.

  Seria Aktywatory Młodości oparta jest na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Każdy produkt ma za zadanie oddziaływać pozytywnie na Twoją skórę w charakterystyczny dla siebie sposób.

  Peptyd Biomimetyczny – rewolucyjne odkrycie biotechnologii w procesie odmładzania. Wysoce efektywny sposób w walce ze zmarszczkami. Produkt zawiera progerynę – białko odpowiedzialne za starzenie się komórek. Aktywator ten zwiększa syntezę kolagenu oraz hamuje produkcję enzymów odpowiedzialnych za jego degradacje. Dodatkowo przyspiesza naturalne procesy naprawcze naskórka, dostarcza niezbędnych składników odżywczych Twojej skórze!
  Hydranov – zadba o Twoją skórę 3-krotnie szybciej niż czysty kwas hialuronowy. Działa na wszystkie warstwy skóry oraz stymuluje produkcje ceramidów co powoduje odżywienie i wzmocnienie szczelności naskórka oraz wypełnienie zmarszczek od wewnątrz. Zwiększa poziom nawilżenia skóry już po czterech godzinach od pojedynczej aplikacji.
  Kolagen morski – w 100% naturalny składnik zawierający 18 aminokwasów potrzebnych do syntezy naturalnego kolagenu w skórze. Produkt niewiarygodnie szybko i silnie nawilża skórę oraz poprawia jej elastyczność. Zapobiega jej wiotczeniu oraz przywraca właściwą gęstość i spoistość, spowalnia proces starzenia.
  Witamina C – koncentrat dający 100% ochrony antyoksydacyjnej. Szczególnie wysoka zawartość kwasu askorbinowego w serum stanowi prawdziwą bombę antyoksydacyjną niezastąpioną w terapiach przeciwstarzeniowych. Witamina C hamuje działanie wolnych rodników, opóźnia proces starzenia się skóry. Dodatkowo redukuje zmarszczki, przywraca skórze elastyczność, rozjaśnia i wygładza. Wzmacnia i chroni naczynia krwionośne przed pękaniem, przeciwdziałania odbarwieniom skóry.

  To tylko część składników aktywnych wykorzystywanych w produktach Laboratorium Kosmetycznego AVA! Każdy z nich jest niezwykle ważny w pielęgnacji Twojej skóry!

  Zapoznaj się bliżej z tymi oraz pozostałymi produktami z serii Aktywatory Młodości i wybierz idealne serum dla Ciebie!

  Wyniki wyszukiwania “Aktywator ” – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga