• Polski
 • English
 • Español
 • Globalne połączenie – AVA & United Nations Global Compact

  Globalne połączenie!

  Laboratorium Kosmetyczne AVA & United Nations Global Compact!

   

  AVA to innowacje i nauka, natura jest siłą marki, a dziedzictwo i doświadczenie to ważne składowe rynkowej rozpoznawalności i wiarygodności firmy. Istotne jest dla nas podążanie za trendami. Przeszłość i przyszłość znajdują wspólny mianownik w tym co tu i teraz.

  Jako firma rodzinna wiemy, jak prowadzić firmę w sposób społecznie odpowiedzialny.

   

  W maju 2022 roku staliśmy się członkiem największej na świecie inicjatywy skupiającej przedstawicieli zrównoważonego biznesu. Tym samym zobowiązujemy się do wspierania Dziesięciu Zasad United Global Compact (The Ten Principles) dotyczących praw człowieka, pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji. Niniejsze zasady, a w konsekwencji cele zrównoważonego rozwoju, staną się częścią strategii, kultury i codziennych działań naszej firmy.

  Warto podkreślić, iż jesteśmy jedną z dwóch firm kosmetycznych w Polsce, które należą do organizacji United Global Compact.

  Czym jest organizacja UN Global Compact?

  Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ – Kofi Annana, United Global Compact prowadzi działania na rzecz środowiska, praw człowieka, przeciwdziałania korupcji oraz godnej i legalnej pracy. Obecnie zrzesza ponad 24 000 członków z całego świata. Poprzez współpracę z rządami, międzynarodowymi organizacjami, firmami i instytucjami odpowiada za szereg ambitnych działań, stając się katalizatorem globalnych zmian na rzecz ludzi i środowiska.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga