• Polski
 • English
 • Español
 • Czy masz już nasze nowości?

  W miniony weekend mieliśmy przyjemność wziąć udział w Targach Beauty Forum 2016, największej imprezie targowej w Polsce skierowanej do branży kosmetyki profesjonalnej. Osiemnastoletnia tradycja i międzynarodowa koncepcja przyciągnęła ponad 10 000 zwiedzających.

  Tuż przed nastaniem wiosny przedstawiliśmy nowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, które spotkały się z dużym zainteresowaniem zwiedzających.

  Dążąc do doskonalenia w sferze pielęgnacji ciągle poszukujemy nowych osiągnięć kosmetologii. Efektem jest kilkanaście zaawansowanych technologicznie nowości, przeznaczonych dla gabinetów, szkół, hurtowni kosmetycznych i klientów indywidualnych, opracowanych zgodnie z naszą misją – w zgodzie z naturą.

  Beauty Cocktails – 6 innowacyjnych koktajli idealnie dopasowanych do potrzeb skóry

  Dużą uwagę skupiły na sobie Koktajle do mezoterapii bezigłowej, jonoforezy i pielęgnacji manualnej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło oprzeć się na składnikach sprawdzonych, bezpiecznych i przyjaznych skórze. Jednocześnie nowe formuły koktajli gwarantują skuteczne i wielokierunkowe działanie anti-aging oraz pomagają zlikwidować uporczywe problemy skóry. Dodatkowo ich estetyczny wygląd i wygodne w użyciu opakowanie sprawia, że powinny znaleźć się w każdym eleganckim gabinecie kosmetycznym. Prawdziwy deser dla skóry!

   

   

  Bio Repair Body Care – 4 zaawansowane technologicznie preparaty modelujące sylwetkę

  Linia stworzona z myślą o kobietach, które dzięki domowej terapii kosmetycznej chcą osiągnąć efekty podobne do zabiegów inwazyjnych.

  Innowacją serii Bio Repair Body Care jest połączenie bioaktywnych składników z nowoczesnymi technologiami. Silne działanie nowoczesnych składników wspomaga proces wyszczuplania i korygowania kształtu sylwetki:

  – przyspiesza spalanie tłuszczu

  – redukuje obwód ciała

  – likwiduje uporczywy cellulit

  – ujędrnia i wypełnia biust

  – redukuje rozstępy i blizny

  Duża zawartość naturalnych składników sprawia, że modelowanie sylwetki odbywa się w sposób naturalny i przyjazny dla skóry.

   

   

  Retinol i Koenzym Q10 – 2 nowe Aktywatory Młodości, sprawdzone składniki gwarantujące doskonałą pielęgnację na co dzień

  Do cieszącej się powodzeniem serii 6 Aktywatorów Młodości dołączyły 2 kolejne:

  • RETINOL z witaminami C, E, F – 100% działania odmładzającego. Rozjaśnienie cery i zwalczenie wolnych rodników.
  • KOENZYM Q10 z witaminami – 100% czystego eliksiru młodości i ochrony przed starzeniem. 

  Recepturom nowych koncentratów przyświeca hasło – Maksymalne stężenie składników aktywnych i zwiększona efektywność działania. Kluczowe surowce pochodzenia naturalnego, zawarte w koncentratach, intensywnie pielęgnują skórę i opóźniają procesy starzenia. Doskonale zatrzymują przemijający czas. Regularnie stosowane zapewniają trwały efekt na długi czas.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga