• Polski
 • English
 • Español
 • AVA podbija Amerykę Południową

  Ameryka Południowa do niedawna była dla nas egzotycznym kawałkiem świata. Dzięki dzisiejszym technologiom jest już na wyciągnięcie ręki.

   

  Jesień – nowy sezon targowy rozpoczęliśmy w Polsce Beauty Forum. Teraz czas na wydarzenia zagraniczne.

  Nasze Laboratorium po raz pierwszy uczestniczy w największych targach Health & Beauty w Kolumbii organizowane przez Międzynarodowe Centrum Biznesu i Wystaw w Bogocie – CORFERIAS. Siedemnasta edycja Belleza y Salud jest główną wizytówką rozwoju, promocji i biznesu branży kosmetycznej i zdrowotnej Kolumbii.

  Między 3 a 7 października w jednym miejscu zbierają się eksperci oraz firmy kolumbijskie i międzynarodowe, aby przedstawić odwiedzającym najnowsze produkty, trendy i wydarzenia związane z sektorem kosmetycznym  zarówno dla współczesnych kobiet jak i mężczyzn.

  Wiodące targi zdrowia i urody w Ameryce Łacińskiej, gromadzą przedsiębiorców i najważniejszych producentów kosmetyków,  profesjonalnego przemysłu fryzjerskiego i wellness & spa, aby nawiązywać owocną współpracę, wprowadzać nowe produkty i usługi, wzmacniać i pozycjonować swoje marki, nawiązywać wykwalifikowane i strategiczne kontakty biznesowe, a także przeprowadzać wyspecjalizowane badania rynkowe w swoim obszarze zainteresowania. Dlatego też nie mogło zabraknąć tam i nas 🙂 .


  W związku z faktem, iż jesteśmy na targach jedyną firmą z Polski  nasze stoisko odwiedziła Pani Ambasador Agnieszka Frydrychowicz-Tekieli, na której wsparcie mogliśmy liczyć podczas przygotowań do tak prestiżowego wydarzenia, za co serdecznie dziękujemy.

   

  Nasze stoisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Mnóstwo gości zaciekawionych jest kosmetykami z dalekiego, europejskiego kraju. Szczególną uwagą cieszą się kosmetyki ekologiczne. Dzięki targom Balleza y Salud otwierają się nam nowe możliwości współpracy oraz rynek kolumbijski, jak i całej Ameryki Południowej.

  W Kolumbii nasze kosmetyki dystrybuowane są przez spółkę córkę – AVA ECO Colombia S.A.S. Pilotażowo na rynek Ameryki Łacińskiej wprowadziliśmy 15 produktów z serii:

  • Aloe Organic
  • Hydro Laser
  • Aktywatory Młodości
  • oraz Koktajle Młodości.

  Z czasem planujemy wprowadzić do kolumbijskich sklepów nasz cały asortyment.

  Jednak nie samymi targami człowiek  żyje 🙂 . Nasi przedstawiciele wykorzystują czas wolny, aby odrobinę pozwiedzać Bogotę, stolicę Kolumbii – zaledwie 7 milionową metropolię…

  Chociaż Ameryka Południowa kojarzy się bardzo z egzotyką, można znaleźć też miejsca przypominające Warszawę…

  Nawet są palmy na ulicach… 🙂

  Gorące pozdrowienia z Bogoty!

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga