• Polski
 • English
 • Español
 • Zapraszamy do Bolonii!

  Nareszcie wracamy do targowego tourne!

  Po naszej ostatniej wizycie z misją handlową w Arabii Saudyjskiej czas na bliższy, ale również niezwykle ważny wojaż. Już “za chwilę”, bo między 28 kwietnia a 2 maja będziemy gościć we Włoszech. Obecność na targach Cosmoprof Bolonia jest dla nas wręcz obowiązkowa!

  Przez przeciwności losu poprzednia wiosenna edycja została przełożona aż o rok! Z tego względu presja, aby wypaść jak najlepiej i zaprezentować się z jak najlepszej strony jest ogromna. Wszyscy jesteśmy stęsknieni za kontaktami z klientami, rozmowami, wymianami uśmiechów, które były trudne do realizacji przez nieprzeźroczyste maseczki zakrywające nos i usta…

  Na targi Cosmoprof składać się będą tradycyjnie 3 wystawy:

  • Cosmopack, międzynarodowa impreza w pełni poświęcona całemu łańcuchowi dostaw branży kosmetycznej: od składników i surowców, poprzez produkcję kontraktową i Private Label, innowacyjne opakowania oraz zaplecze mechaniczno – inżynierskie niezbędne przy produkcji kosmetyków;
  • COSMO Perfumery & Cosmetics to wystawa poświęcona produktom perfumeryjnym i kosmetycznym, zawiera wybór najlepszych marek dystrybuowanych w różnych kanałach detalicznych.
   Nie mogło nas tam zabraknąć!
  • COSMO Hair & Nail & Beauty Salon – oferuje zoptymalizowany układ dla dystrybutorów, właścicieli i profesjonalistów z centrów kosmetycznych, wellness, spa, salonów fryzjerskich i hoteli.

  Cosmoprof w liczbach:

  53 edycja, 1 miejsce
  3 wystawy
  ponad 2700 wystawców 71 krajów  26 pawilonów

  Spakowaliśmy nasze bestsellery i nowości, których w przeciągu roku powstała niemała liczba.

  W bagażu nie mogło zabraknąć Aktywatorów Młodości, Botanical HiTech, Eco Men Pheromones, Bio Harmony, Balsamy powiększające usta, czy innowacyjnej serii neutralnej dla środowiska i chroniącą Planetę Ziemię!

   

   

   

   

  Zapraszamy do stoiska C16 w hali 22!
  Do zobaczenia!

   

  Udział w targach w ramach realizacji projektu POIR.03.03.03-14-0029/19 pt. „Dalszy rozwój eksportu firmy AVA i wypromowanie produktów branży kosmetycznej za granicą.”, w ramach poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to brand Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga