• Polski
 • English
 • Español
 • Ochroń swoją skórę w lato z AVĄ!

  Lato w pełni. Wysokie temperatury, promienie słoneczne. Jednak dla Twojej skóry może być to szkodliwe… Co zrobić żeby ją ochronić? Z pomocą przychodzą produkty z wskaźnikami SPF!

  Dlaczego powinniśmy używać kremów z SPF?

  • promieniowanie szkodzi Twojej skórze twarzy i ciała
  • długotrwałe przebywanie na słońcu przyspiesza proces powstawania zmarszczek, osłabia naczynka krwionośne, wysusza skórę i wpływa na pojawianie się na niej przebarwień

  Kiedy powinniśmy stosować produkty z SPF?

  Tak naprawdę przez cały rok. Jednak ze względu na porę roku, określone promieniowanie możemy wyróżnić dwa jego typy, na które nasza skóra jest narażona:

  UVB – występujące szczególnie w okresie letnim. Promieniowanie to powoduje, że Twoja skóra jest opalona, ale może być także narażona na poparzenia i reakcje alergiczne.

  Tutaj zalecamy stosować krem SKIN PROTECTION SPF 50

  SPF 50 SKIN PROTECTION zawiera nowoczesny kompleks wysokich filtrów UVA i UVB oraz daje bardzo silną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Składniki aktywne doskonale nawilżają skórę, łagodzą podrażnienia, zapobiegają jej przedwczesnemu starzeniu się. Krem nie bieli, wchłania się szybko, nadaje się pod makijaż.

  UVA – promieniowanie emitowane przez cały rok. Odpowiada za fotostarzenie się Twojej skóry, zaburzenia pigmentacji i zwiększa ryzyko powstania nowotworów.

  Aby tego uniknąć poznaj nasz krem SKIN PROTECTION SPF 25

  Krem extra nawilżający odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Działa antyoksydacyjnie, chroni przed fotostarzeniem się skóry, wzmacnia jej barierę ochronną. Wzbogacony został w składniki nawilżające i stymulujące regenerację naskórka. Stosowany regularnie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Doskonały jako baza pod makijaż.

  Niech kremy SPF staną się podstawą Twojej rutyny pielęgnacyjnej!

  Specjalnie dla Ciebie nasz zespół technologiczno-badawczy stworzył kremy, które ochronią Twoją skórę przed skutkami promieniowania!

  Skin Protection Krem nawilżający z filtrem SPF50 50 ml – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Skin Protection Krem extra nawilżajacy z filtrem SPF25 50 ml – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga