• Polski
 • English
 • Español
 • NOWOŚĆ! Nowe produkty z serii Aktywne Peptydy!

  Trzy nowe produkty w Twojej ulubionej serii – Aktywne Peptydy!

  Czy kiedykolwiek marzyłeś o skórze, która jest wiecznie młoda?

  Teraz masz szansę spełnić swoje marzenia dzięki trzem innowacyjnym produktom z serii Aktywne Peptydy.

  1. Maska napinająco-rozświetlająca z Efektem GLOW

  Ta luksusowa maska to prawdziwy skarb dla Twojej skóry. Zawiera ona złote drobinki, które rozświetlają cerę, nadając jej efekt GLOW, jakbyś świeciła od wewnątrz. Dodatkowo, intensywnie napina skórę, sprawiając, że staje się ona jędrna i bardziej elastyczna. Dzięki regularnemu stosowaniu, Twoja skóra będzie promienna i wypoczęta jak nigdy dotąd.

  2. Serum ujędrniające skórę na szyję i dekolt

  Szyja i dekolt to często pomijane obszary, które również zasługują na uwagę. Nasze serum ujędrniające to rewolucyjna formuła, która silnie nawilża i regeneruje. Dzięki skoncentrowanym składnikom aktywnym, skóra staje się jędrna, a drobne linie i zmarszczki zostają zredukowane. Pozwól swojej szyi i dekoltowi zachwycać tak samo, jak zachwyca Twoja twarz!

  3. Serum poprawiające kondycję skóry z peptydem miedziowym

  Król wszystkich peptydów!

  Najnowszy i najbardziej innowacyjny produkt z naszej serii to serum, które rewolucjonizuje pielęgnację skóry. Zawiera ono peptyd miedziowy znany ze swoich właściwości naprawczych i rewitalizujących. To prawdziwa bomba odmładzająca, która pomaga w redukcji drobnych niedoskonałości, poprawiając ogólną kondycję skóry. Po zastosowaniu serum będzie ona promienna i nawilżona.

  Odkryj moc Aktywnych Peptydów od Laboratorium Kosmetycznego AVA i podaruj swojej skórze to, na co naprawdę zasługuje. Przekonaj się, dlaczego nasza peptydowa seria stała się ulubieńcem klientów?

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga