• Polski
 • English
 • Español
 • NOWOŚĆ! Active Beauty dla tych, którzy są aktywni!

  Aktywność możemy definiować na różne sposoby. Możesz być aktywny/ aktywna zawodowo, sportowo, jako rodzic, jako artysta, jako druga połówka! Aktywność ma wiele twarzy!

  W związku z tym nasz zespół stworzył coś co napewno pokochasz!

  Kosmetyki przeznaczone dla sportowców to ostatnio modny trend w branży kosmetycznej. Jest to grupa konsumentów, która wymaga specjalistycznej pielęgnacji, obejmującej zarówno kompletną ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jak i odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry.

  Aktywne piękno (Active Beauty) to jeden z najważniejszych trendów na rynkach kosmetycznych na całym świecie. Konsumenci chcą produktów komfortowych w użyciu, wygodnych w aplikacji, które będą odpowiednio działać i zachowywać się na skórze podczas ćwiczeń, korzystnie wpływać na kondycję ciała i wygląd. I nie tylko mowa tu o preparatach pielęgnacyjnych.

  Kosmetyki dla sportowców mają ułatwiać trening. Powinny przygotować organizm do wzmożonego wysiłku fizycznego, a także zrelaksować mięśnie po ćwiczeniach. Ważna jest ochrona skóry przed zanieczyszczeniem powietrza, nadmiernym promieniowaniem UV. Jednocześnie, produkty te, mają być odpowiedzią na potrzeby konsumentek związane z codzienną pielęgnacją, stąd w serii aż 7 kompleksowo działających kosmetyków.

  Przedstawiamy najnowszą serię marki Laboratorium Kosmetyczne AVA, która została stworzona wraz z 15- ma niesamowitymi zawodniczkami ŁKS Commercecon – mistrzyniami piłki siatkowej w Polsce w sezonie 2022/23 

  ACTIVE BEAUTY

  Seria składa się z sześciu produktów, które zadbają o Twoją skórę nawet po dużym wysiłku fizycznym. Dzięki nim skóra staje się odświeżona, gładka, nawilżona.

  Poznaj bliżej Active Beauty w naszym sklepie internetowym 💜

  Active Beauty Dezodorant w kremie – potrójne działanie – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Active Beauty Rozświetlający balsam do ciała – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Active Beauty Krem silnie regenerujący – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Active Beauty Krem matująco – nawilżający SPF 25 – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Active Beauty Pianka do mycia twarzy – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Active Beauty Odświeżający żel pod prysznic – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Jak tylko przetestujesz nasze produkty podziel się z nami opinią na social media z hasztagiem #ActiveBeauty 💜

  #ActiveBeauty #AktywnePiękno #MarzecMiesiącemAktywnychKobiet

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga