• Polski
 • English
 • Español
 • Krem przeciwzmarszczkowy Peptide Lift – efekt liftingu bez skalpela.

  Któż z nas nie chciałby cieszyć się młodym wyglądem jak najdłużej? Bez zmarszczek, kurzych łapek czy śladów przesuszonej skóry?  Nierzadko piękny, młody wygląd może wiązać się z interwencją skalpela lub strzykawki w gabinecie medycyny estetycznej. Ale czy być piękną, trzeba cierpieć? Zdecydowanie nie! Wystarczy stosować dobrze dobrane kremy przeciwzmarszczkowe.

   

  Krem przeciwzmarszczkowy warto zacząć używać po 35 roku życia. Właśnie wtedy skóra staje się mniej odporna na zmarszczki mimiczne. Pod wpływem wyrażania emocji stają się one głębsze i trwalsze, a komórki skóry odpowiedzialne za skurcze tracą zdolność do rozkurczu. I tutaj remedium staje się Argirelina – wyjątkowy peptyd. Działa on na podobnej zasadzie jak, wykorzystywana w medycynie estetycznej, toksyna botulinowa. Blokuje ona neuroprzekaźniki odpowiedzialne na skurcz mięśni. Zmarszczki mimiczne stają się płytsze, a skóra szybciej wraca do pierwotnego stanu. Zaletą działania kremu przeciwzmarszczkowego z argireliną jest to, że działa ona bez konieczności podskórnego wstrzyknięcia. Bez bólu i skutków ubocznych.

   

  Laboratorium Kosmetyczne AVA w swoim bogatym portfolio posiada całą gamę kosmetyków, której podstawą jest Argirelina. W skład serii Peptide Lift wchodzi:

  • Reduktor zmarszczek – Formuła nawilżająca,
  • Reduktor zmarszczek – Formuła odżywcza,
  • Reduktor zmarszczek – Formuła regenerująca,
  • Reduktor zmarszczek – Wysoko skoncentrowane serum wygładzające,
  • oraz Reduktor zmarszczek – Przeciwzmarszczkowy koncentrat pod oczy w kapsułkach.

   

  Kremy przeciwzmarszczkowe oparte na Argirelinie uzupełnione zostały o odżywcze oleje i masła roślinne (olej arganowy, macadamia, ze słodkich migdałów, masło shea), a także o składniki nawilżające i odmładzające (komórki macierzyste, ceramidy, kwas hialuronowy oraz sodium PCA).

   

  Krem przeciwzmarszczkowy z formułą nawilżającą nada się świetnie do pielęgnacji w ciągu dnia. Formuła odżywcza będzie odpowiednia do wieczornej pielęgnacji twarzy. Formuła regeneracyjna jest uniwersalna – stosowana rano i wieczorem skutecznie wygładzi zmarszczki.

  A teraz bonus: krótki spot, który do tej pory dostępny był jedynie w kilkunastu kinach przed projekcją filmu „Botox”.

   

  Judyta Jakowlew

  Laboratorium Kosmetyczne AVA

  Zajrzyj na nasz fan page.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga