• Polski
 • English
 • Español
 • HIT Wizażanek! Serum z linii Aktywne Peptydy!

  Wizażanki wybrały hity kosmetyczne 2024!

  9 kwietnia bieżącego roku Wizażanki wybrały hity pielęgnacji 2024! Ponad 100 kobiet wytypowało 12 kosmetycznych perełek. W tym roku ranking Kosmetyków Wszech Czasów dotyczył serumów i maseczek do twarzy!

  Wśród laureatów KWC 2024 znalazł się nasz produkt! Serum redukujące zmarszczki mimiczne z serii Aktywne Peptydy! Nagrodę odebrała Pani Prezes – Larysa Dysput-Goławska.
  Serum w katalogu KWC ma niezwykle wysoką notę 4,6/5 gwiazdek, 102 recenzje Wizażanek, jedna z nich nazwała je nawet “serum-żelazko” 😊, co zdecydowanie potwierdza jego działanie wygładzające i odmładzające.

  „Działanie tego serum rekompensuje wszystko. Bardzo przyjemnie się rozprowadza, bardzo szybko wchłania. Rano budzę się z wyraźnie “ładniejszą” jakby wyprasowaną buzią. Po pierwszym zastosowaniu, gdy popatrzyłam w lustro pomyślałam ‘o wow, jak ładnie wyglądam’, a jestem wobec siebie bardzo krytyczna. Będę z przyjemnością wracała do tego serum i mam już jedno w zapasie. Dlatego bardzo polecam przetestować i przekonać się na własnej skórze o działaniu tego serum.”

  (napisała byside098)

  Zapraszamy do zapoznania się z relacją 😊

  Na zdj.: Gabi Drzewiecka, Fot. Podlewski/AKPA
  Fot. Podlewski/AKPA
  Na zdj.: Margaret, Fot. Podlewski/AKPA
  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga