• Polski
 • English
 • Español
 • AVA na targach BIOEXPO Warsaw 2019

  Już za kilka dni Targi BIOEXPO Warsaw 2019

  W dniach 11 – 13 październik 2019 Laboratorium Kosmetyczne AVA weźmie udział w nowym i wyjątkowym wydarzeniu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi BIOEXPO to:

  • wydarzenie dedykowane produktom certyfikowanym, a więc idealne dla naszych serii kosmetyków ekologicznych potwierdzonych certyfikatem ECOCERT oraz kosmetyków BIO: Aloe Organic, Eco Linea, Eco Garden, Bio Alga, Bio Rokitnik.
  • spotkania biznesowe B2B (11 październik) oraz dni dla konsumentów i miłośników zdrowego stylu życia (12 i 13 październik)
  • platforma spotkań branżowych i możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z klientami z Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu – program Hosted Buyers oraz zorganizowane grupy odwiedzających z zagranicy
  • matchmaking – zaaranżowane spotkania kupiec – sprzedawca
  • kompleksowa prezentacja całego procesu produkcji eko, od rolnika do finalnego produktu

  BIOEXPO Warsaw to nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

  Laboratorium AVA zaprezentuje nowości wpisujące się w obecne trendy rynkowe o charakterze ECO i BIO.

  Nasza obecność na BIOEXPO ma na celu zwiększenie świadomości konsumentów w dziedzinie kosmetyków ekologicznych w opozycji do kosmetyków „pseudoekologicznych”. Laboratorium Kosmetyczne AVA będzie propagować kosmetyki pod hasłem „Prawdziwe ECO według standardów światowych”. Trafność tego sformułowania będzie można sprawdzić na naszym stoisku.

   

  Odwiedzający (kupcy, hurtownicy, właściciele sklepów) będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowywanych przez wystawców, rozbudować swoją ofertę o nowe produkty oraz wziąć udział w Kongresie Organic Sales and Marketing for BIO.

   

  Szacowane statystyki zbliżającej się edycji Targów BIOEXPO:

  15 000 odwiedzających

  35 krajów

  350 wystawców

  100 000 produktów

  20 000 m2 powierzchni wystawienniczej

  Oprócz ciekawej oferty produktowej i możliwości nawiązania z nami współpracy, chętni będą mogli skorzystać z wyjątkowej okazji wykonania profesjonalnych badań stanu skóry na jednym z najnowocześniejszych urządzeń laboratoryjnych.

  BIOEXPO odbędzie się:

  .

  Ptak Warsaw Expo
  .
  Al. Katowicka 62
  05 – 830 Nadarzyn

  .

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga