• Polski
 • English
 • Español
 • Premiera marki Laboratorium Kosmetyczne AVA na Tajwanie!

  Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować Państwa iż w ostatnich dniach (03.03.2024 r.) marka Laboratorium Kosmetyczne AVA miała swoją premierę na Tajwanie!

  Kilka dni temu odbył się uroczysty event rozpoczynający historię marki AVA na Tajwanie. Wydarzenie poprowadziła Antonia Lee (GR Global Co). Wirtualnie na wydarzeniu obecna była Prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA Pani Larysa Dysput-Goławska oraz szef PAiHU na Tajwanie – Pan Łukasz Lanski.

  Organizatorka w przemiłych słowach podsumowała owe wydarzenie:

  “Chciałabym wyrazić moją szczerą wdzięczność za nieocenione wsparcie i wirtualny udział w wydarzeniu inauguracyjnym AVA na Tajwanie w ostatnią niedzielę. Wasz wkład odegrał kluczową rolę w uczynieniu tego wydarzenia spektakularnym sukcesem.

  Jak już wspomniałam w moim przemówieniu inauguracyjnym, odsłonięcie AVA, najstarszej i najbardziej cenionej firmy w Polsce zajmującej się naturalną pielęgnacją skóry, przy użyciu ręcznika wyprodukowanego przez jednego z najstarszych polskich producentów ręczników w historycznej stodole od ponad 100 lat na Tajwanie, ma symboliczne znaczenie. To wydarzenie wyznacza kamień milowy w naszej karierze i wzmacnia dwustronne relacje handlowe między Polską a Tajwanem. Wyraziłam wdzięczność wszystkim naszym gościom, którzy dołączyli do nas, aby być świadkami tego historycznego momentu i stali się częścią naszej wspólnej historii.

  Chciałbym również serdecznie podziękować Larysie za niezachwiane wsparcie przez lata, a Ewie (Dział Eksportu Laboratorium Kosmetycznego AVA) za skuteczną pomoc, która była niczym innym jak wzorem.”

  Poniżej mogą Państwo obejrzeć fotorelacje z owego wydarzenia:

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga