• Polski
  • English
  • Español
  • Zupełnie nowe produkty w dobrze znanych seriach

    Śnieżna Alga i Red Wine Care wzbogacone o nowe produkty!

    Nasze portfolio powiększyło się o 2 produkty do dobrze znanych i rewelacyjnie przyjętych przez klientów serii: Śnieżna Alga oraz Red Wine Care.

    Nowe kosmetyki powstały na szczególną prośbę naszych klientów. Oparte są na najnowocześniejszych technologiach: mikronizacji oraz emulsji wielokrotnej w-o-w.

    Mikronizacja polega na maksymalnym zmniejszeniu cząsteczki ekstraktu. Im jest ona mniejsza tym głębiej wnika w naskórek i tam może efektywnie zwalczać oznaki starzenia się skóry.

    Emulsja wielokrotna w-o-w to przełomowa formulacja kosmetyków. Zamiast tradycyjnych dwóch faz najnowsze preparaty z serii Śnieżna Alga oraz Red Wine Care oparte są na trzech fazach (woda w oleju w wodzie)

    Dzięki zastosowanym technologiom aktywne cząsteczki są odporne na wpływ czynników zewnętrznych takich jak pH, czy temperatura. Są niezwykle trwałe i działają głęboko w naskórku. Emulsja wielokrotna w-o-w działa niczym transportery wnikające w naskórek, aby tam efektywnie działać.

    Wypróbuj te niesamowite technologie w najnowszych produktach od Laboratorium Kosmetycznego AVA:

    Serum do twarzy Śnieżna Alga Eliksir pod oczy Red Wine Care
     
    Newsletter
    Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...

    logo
    logo
    Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
    All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
    ^
    Wykorzystujemy ciasteczka.
    Realizacja: Bazinga