• Polski
 • English
 • Español
 • Złoto Lodowca przetestowane. Chcesz znać opinie?

  Złoto Lodowca to kosmetyki oparte na kwasie bursztynowym pozyskiwanym z bakterii spod szwajcarskiego lodowca.

   

  Przez 4 tygodnie czytelniczki wp.pl testowały skuteczność kremu do twarzy Aktywna regeneracja oraz serum Zaawansowana rekonstrukcja.

  Wyniki mówią same za siebie!

  Aż 100 proc. recenzentek pozytywnie ocenie działanie kosmetyków AVA z nowej linii Złoto Lodowca. Zdaniem testerek obydwa kosmetyki wspaniale ze sobą współpracują, poprawiając kondycję i wygląd skóry. Przy regularnym stosowaniu serum zmarszczki stały się mniej widoczne i wyraźnie spłycone – tego zdania jest 80 proc. kobiet, które każdego dnia aplikowały produkt.

  Jakie efekty dało działanie kremu?

  Przede wszystkim poradził sobie z problemem zmęczonej skóry, co często spowodowane jest brakiem odpowiedniej ilości snu. Według opinii krem do twarzy Aktywna Regeneracja na dzień i na noc zabezpieczał skórę przed dalszym negatywnym działaniem środowiska. Stosowanie go razem z serum znacząco wpłynęło też na spłycenia zmarszczek – sporo kobiet zauważyło to zwłaszcza w okolicach oczu i lwiej zmarszczki. Po tygodniu widać było też delikatne, ale bardzo korzystne zmiany w owalu twarzy. Skóra stała się napięta, co korzystnie wpłynęło na kształt żuchwy i kąciki ust. Sam krem ma przepiękny, naturalny kolor, porównywalny do subtelnego odcienia ecru. Padło też wiele pozytywnych słów o zapachu – testerki oceniły go jako piękny, kwiatowo mineralny z owocowymi nutami.

  Wyniki testu pokazują, że aż 100 proc. kobiet zamierza ponownie sięgnąć po kosmetyki AVA!

  Przemawiają za tym kolejne opinie:

  „Chciałabym aby każde marki na rynku brały przykład, jak można bardzo dobrze zaopiekować się skórą klienta i to w tak przystępnej cenie”.

  „Szklane opakowania właściwe oddają wysoką jakość ich zawartości – fajnie, że zamiast plastiku marka AVA postawiła na opakowania z bardziej szlachetnego surowca, rezygnując tym samym z plastiku”.

  „Zniknął problem przesuszonej i napiętej skóry twarzy, który towarzyszył mi co rano”.

  Całość recenzji znajdziesz na wp.pl

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga