• Polski
 • English
 • Español
 • Zapraszamy do Bolonii – Cosmoprof 2018

  Od wielu lat marzec szczególnie kojarzy się w naszym Laboratorium z pięknem. Wszystko z powodu zbliżających się największych i najbardziej prestiżowych targów urodowych w Bolonii – Cosmoprof.

  W połowie marca do Bolonii zjeżdża cały świat. To także moment w którym uczestniczą także osoby ze świata mody czy filmu, można się natknąć na ciekawe osobowości. Jak co roku, nie mogło zabraknąć i nas.

  To urocze włoskie miasto na kilka dni przyciąga do siebie nie tylko miłośników kosmetyków, ale również producentów i dystrybutorów opakowań. Zeszłoroczna, jubileuszowa odsłona cieszyła się niezwykłym powodzeniem. Udział wzięło ponad 2670 firm, w tym około 70% z 68 krajów.

  Kolejne edycje targów cieszą się niesamowicie rosnącym zainteresowaniem. Z roku na rok wzrasta ilość wystawców z Polski. Już niedługo, bo od 15 do 18 marca 2018 również nasze Laboratorium Kosmetyczne AVA zaprezentuje swoją nowość:

  Koktajle Młodości – zestaw innowacyjnych produktów na 4 różne potrzeby skóry: odmłodzenie, nawodnienie, lifting i seboregulację.

  Nie możemy zapomnieć o naszych nagrodzonych hitach:

  Przy naszym stoisku nie może zabraknąć wysokiej jakości kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji:

  • Acid Peels – seria peelingów kwasowych, stworzona z myślą o najbardziej nawet wymagających gabinetach kosmetycznych.

   

  • Pore Solution – zabieg zwężający rozszerzone pory o jednoczesnym działaniu odmładzajacym skórę.

   

  Do zobaczenia przy stoisku L6 w hali 21 w sekcji Green and Organic!!

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga