• Polski
 • English
 • Español
 • Miej krem zawsze pod ręką!

  Nowa pojemność genialnego kremu do rąk!

   

  Do portfolio Laboratorium Kosmetycznego AVA dołączyła wersja podróżna Antybakteryjnego kremu do rąk Hygienic Line. Ekonomiczne opakowanie 50 ml zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce. Świetnie sprawdzi się po użyciu wysuszających środków dezynfekcyjnych szeroko dostępnych w miejscach publicznych: sklepach, aptekach, instytucjach. Nie tylko pielęgnuje i nawilża skórę, ale redukuje bakterie.

  Wirusy i bakterie nie mają wakacji!

   

  Z dnia na dzień bombardowani jesteśmy informacjami o coraz większej ilości zakażeń groźnym wirusem. Okres wakacyjny spowodował, że zaczęliśmy zapominać o dystansie społecznym i higienie,
  co skutkuje wieloma zarażonymi z dnia na dzień.

  Pakując się na wakacje nie możemy zapomnieć o zabraniu ze sobą zdrowego rozsądku. Warto mieć zawsze pod ręką płyn do oczyszczania dłoni Hygienic Line na bazie alkoholu oraz srebra. W każdej torebce czy plecaku znajdzie się również miejsce na wersję podróżną 50 ml kremu antybakteryjnego
  2 w 1
  . Jego działanie przeciwdrobnoustrojowe oparte jest właśnie na aktywnych jonach srebra.
  Szybko i skutecznie redukują ilość bakterii na skórze dłoni.

   

  Kilka ważnych wskazówek

  W zatłoczonych miejscach takich jak muzea, sklepy, kina należy nosić maseczkę. Po kilku godzinach spędzonych z zasłoniętymi ustami trzeba pamiętać o dokładnym oczyszczeniu twarzy. Brak dopływu świeżego powietrza do skóry może często powodować wysyp wyprysków tzw. „trądzik maseczkowy”. Proces oczyszczania z Hygienic Line jest dwuetapowy: najpierw mycie łagodnym dla skóry żelem,
  a następnie tonizacja i nawilżenie.

  Będąc poza domem warto mieć przy sobie środek antybakteryjny bez spłukiwania. Alkohol w nim zawarty szybko odparowuje ze skóry i daje odczucie odświeżenia. Ważne jest działanie przeciwbakteryjne. To w serii Hygienic Line zapewniają jony srebra, ekstrakt z wierzby, pochodne salicylowe oraz olejek z drzewa herbacianego. Większe, 200 mililitrowe, opakowanie świetnie sprawdzi się w domu czy samochodzie, natomiast 50 ml zmieści się do każdej torebki. Najlepiej sprawdzi się w duecie z małym  kremem antybakteryjnym, również 50 ml.

   

  Po powrocie do domu koniecznie należy umyć dłonie. Zwykłe mydło może i jest skuteczne, ale może bardzo przesuszać skórę. Po jego wielu aplikacjach naturalna bariera hydrolipidowa jest naruszona.  Warto je zastąpić Antybakteryjnym żelem do mycia rąk. Ma on w składzie łagodne substancje myjące, nie uszkadza naturalnego filmu lipidowego, nie podrażnia i nie wysusza skóry.

   

  Dłonie to nasza wizytówka. Po ich umyciu warto posmarować je kremem nawilżającym
  lub balsamem odżywczym. Regenerują skórę rąk, zapobiegają szorstkości i nadają im gładkości. Niezwykle przydatnym produktem jest krem 2 w 1, który pielęgnuje skórę i redukuje bakterie.
  Za to podwójne działanie odpowiedzialne są wspomniane już wcześniej jony srebra. Duże opakowanie 200 ml kremu warto mieć w domu, pod ręką, zaś w torebce, plecaku czy walizce najlepiej sprawdzi się tubka 50 ml.

  Najważniejszy jest zdrowy rozsądek!

  Nie zależnie czy wyjeżdżamy na wakacje, czy zostajemy w pracy musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Trzymajmy dystans od innych ludzi, nośmy maseczki, szczególnie w miejscach zamkniętych, nie dotykajmy twarzy brudnymi dłońmi, witajmy się skinięciem głowy lub stuknięciem łokciem, często myjmy i dezynfekujmy dłonie, oraz zostańmy w domu jeśli nie czujemy się zbyt dobrze. Bądźmy odpowiedzialni i zdrowi!

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga