• Polski
 • English
 • Español
 • XIX Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

  W dniach 24-26 października 2023 odbyła się XIX-ta edycja Sympozjum Naukowo-Technicznego oraz Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego.

  W wydarzeniu uczestniczyła także nasza firma, Laboratorium Kosmetyczne AVA w osobie Pani Prezes Larysy Dysput-Goławskiej oraz Pani Moniki Brali PR Manager-a.

  W ciągu trzech dni sympozjum odbyła się wizyta w firmie PolPharma – wycieczka techniczna, której celem było zapoznanie się z zakładem oraz prelekcje z zaproszonymi gośćmi.

  Tematem przewodnim 3-dniowej konferencji jest przyszłość i kierunki, w których będą rozwijały się branże farmaceutyczna i kosmetyczna w ciągu najbliższych lat.

  – Po raz 19. widzimy się na jesiennym wydarzeniu dedykowanym branżom farmaceutycznej i kosmetycznej – powiedział podczas otwarcia Mateusz Grzeszczuk, prezes zarządu BMP. – Tematem przewodnim konferencji jest przyszłość, zmierzenie się z wyzwaniami i refleksja nad kształtem branży farmaceutycznej i kosmetycznej za kilka, kilkanaście i kilkadziesiąt lat – dodał. – Wyzwania to zielona transformacja, zmiany legislacyjne, cyfrowy postęp, deglobalizacja, utrzymanie rentowności – wyliczył. – Przed nami 54 prezentacje, 6 sesji tematycznych, w czasie których będziemy mieli okazję porozmawiać o tym, co dzieje się tu i teraz, a także o przyszłości – przedstawił program dwóch dni sympozjum Mateusz Grzeszczuk.

  Honorowymi Gospodarzami wydarzenia byli ZF Polpharma w Duchnicach oraz Elfa Pharm Sp. z o.o.

   A w przyszłym roku – my – AVA😊

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga