• Polski
 • English
 • Español
 • Wywiad z zawodniczką ŁKS Commercecon – Klaudią Alagierską – Szczepaniak!

  Klaudia Alagierska-Szczepaniak – od 2018 roku środkowa ŁKS Commercecon Łódź. Z łódzką drużyną zdobyła 5 medali mistrzostw Polski – 2 złote i 3 brązowe. Reprezentantka Polski, która w biało-czerwonych barwach wywalczyła złoto turnieju Volley Masters Montreux w 2019 roku. 

  Zespół AVA: Ile kosmetyków potrzebują siatkarki podczas wyjazdu?

  Klaudia Alagierska-Szczepaniak: Wszystko zależy od pojemności kosmetyczki 😊 Na wyjazdy meczowe staram się ograniczać ilość produktów, biorę wszystko, co jest potrzebne do pielęgnacji ciała i twarzy, ale w małych pojemnościach.

  ZA: Gdyby siatkarka miał wybrać tylko jeden kosmetyk, to co by to było?

  KAS: Oczywiście musiałby to być mój ulubiony krem do twarzy.

  ZA: Czy po ciężkim meczu siatkarki robią sobie wieczorem/nocne spa w łazience?

  KAS: Jestem zwolenniczką wieczornego spa, szczególnie przy luźniejszym dniu. Choć nie zdarza się to często, to zawsze staram się choć trochę czasu poświęcić dla mojego ciała każdego wieczora, bo przecież moje ciało jest narzędziem mojej pracy.

  ZA: Czy są jakieś kosmetyki, których unikają siatkarki?

  KAS: Mam to szczęście, że moja skóra nie należy do alergicznych, więc mam dużą tolerancję na kosmetyki. Jedyne czego unikam to tłustych kremów, szczególnie do rąk.

  ZA: Jakie zapachy kosmetyków lubią siatkarki?

  KAS: To zależy od obszaru, na jaki będą używane. Jeśli chodzi o kąpiel, to preferuję raczej słodkie zapachy, zaś jeśli chodzi o twarz, to lubię naturalne bądź lekko cytrusowe.

  ZA: Czy dezodorant w kremie jest dla siatkarek lepszym produktem niż tradycyjny dezodorant w sprayu czy w kulce?

  KAS: Dezodorant w kremie był pierwszym kosmetykiem z nowej linii Active Beauty, który spróbowałam i się zakochałam. Nigdy wcześniej nie testowałam dezodorantu w kremie, ale już wiem, że zostanie ze mną na dłużej. Jest delikatny i nie podrażnia skóry. Ma wszystko, czego potrzebuje aktywna kobieta.

  ZA: Czy są jakieś składniki w kosmetykach, na które powinny uważać siatkarki bo podrażniają skórę?

  KAS: To wszystko zależy od osoby i typu skóry. Moja skóra nie ma skłonności do podrażnień, ale wybieram zawsze kosmetyki naturalne z dobrym składem.

  ZA: Czy siatkarki wykonują makijaż przed ważnym meczem?

  KAS: Robienie makijażu, to jest to jedna z czynności, które mnie relaksują, szczególnie przy dobrej kawce. W dni meczowe makijaż dla mnie jest obowiązkowy.

  ZA: Czy kosmetyczka siatkarki powiększa się w dni, gdy nie ma meczów czy treningów?

  KAS: Powiedziałabym, że wręcz się pomniejsza. W dni wolne albo mniej aktywne staram się, żeby moja buzia odpoczęła od makijażu. W kosmetyczce mam zawsze to, czego używam codziennie.

  ZA: Który kosmetyk z linii Ava Active Beauty jest najbardziej innowacyjny
  i dlaczego?

  KAS: Z linii Active Beauty jest to dezodorant w kremie. Nigdy wcześniej nie stosowałam takiego typu dezodorantów, tylko te w aerozolu, które wysuszały i unosiły się po całej szatni. Jest to innowacyjny produkt, który będę używać dłużej.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga