• Polski
 • English
 • Español
 • W trosce o zdrowie – kolejna edycja

  Po raz kolejny Laboratorium Kosmetyczne AVA bierze udział w akcji Łączy nas kobiecość.

   

  ..

  Łączy Nas Kobiecość to ogólnopolska akcja profilaktyki raka piersi, organizowana cyklicznie od 10 lat. Każdego roku, w październiku oraz listopadzie, chcemy przebadać jak największą grupę pań w celu wykluczenia u nich jednej z najgroźniejszych kobiecych chorób – raka piersi.

  .

  Celem akcji jest uświadomienie kobietom, że mogą dzielić nas tysiące spraw, ale jedno łączy. Kobiecość – rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie. Bez względu na wiek, poglądy, wykształcenie, zamożność czy zainteresowania – każda kobieta powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi. Choroba i jej konsekwencje mogą dotknąć każdą z nas, dlatego warto wiedzieć, jak uchronić się przed jej rozwojem.

  .

  Badania wykonywane są w mammobusach i pracowniach stacjonarnych Medica, na terenie 10 województw w Polsce oraz w Salve Medica Centrum Medycznym w Łodzi.

  Zadbaj o siebie i wykonaj badanie profilaktyczne, aby wykluczyć jedną z najgroźniejszych kobiecych chorób – raka piersi.

  Laboratorium Kosmetyczne AVA, jako jeden ze sponsorów akcji, nagradza kobiety, które dbają o swoje zdrowie. Wykonując dowolne badanie w ramach akcji, otrzymasz upominek.

  .

  Akcja trwa od 1 października do 30 listopada 2022 r.

  Więcej informacji o akcji na stronie http://laczynaskobiecosc.pl lub Facebooku https://www.facebook.com/MedicaLaczyNasKobiecosc

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga