• Polski
 • English
 • Español
 • Spersonalizowany program odmładzający

  SKUTECZNE DZIAŁANIE ANTI-AGING

  Professional Home Therapy

   

   

  Rok 2020 był rokiem, który na zawsze zmienił rynek kosmetyczny oraz oczekiwania i potrzeby Konsumentów. Lockdown, czyli zamknięcie gospodarki zamieniło domy w bezpieczne przestrzenie życiowe i sanktuaria dobrego samopoczucia. Zmusiło Klientów do samodzielnego eksperymentowania z kosmetykami, gdyż dotychczas wykonywane zabiegi w salonach stały się niemożliwe.

   

  Proces odbudowy skóry trwa około 28 dni. Z powodu stresu oksydacyjnego, skóra starzeje się szybciej. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą kuracje na bazie kwasów złuszczających, które są znakomitą profilaktyką przeciwzmarszczkową. W efekcie ich regularnego stosowania usuwają one zrogowaciały, martwy naskórek i docierają w głębsze warstwy skóry, pobudzając ją do aktywnego procesu odbudowy komórkowej.

  W odpowiedzi na potrzeby rynku powstał
  ZESTAW DO DOMOWEJ EKSFOLIACJI W TRZECH KROKACH:

   

  KROK 1: ODTŁUSZCZANIE

  Preparat ODTŁUSZCZAJĄCY skórę przed zabiegami z kwasami
  Odtłuszczający preparat oczyszczający do stosowania jako przygotowanie przed zabiegami eksfoliacyjnymi. Zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Usuwa barierę lipidową i zanieczyszczenia skóry.

   

   

  KROK 2: PEELING KWASOWY

   

  Peeling kwasowy z efektem rozjaśniającym
  – Kwas mlekowy 30%
  Spersonalizowany program odmładzający zapewnia skórze głęboką regenerację dzięki niezwykłym właściwościom kwasu mlekowego. W stężeniu 30% peeling chemiczny, złuszczając zewnętrzną warstwę naskórka, usuwa obumarłe komórki, oczyszcza, redukuje zmarszczki i wyrównuje kolor skóry. Regularnie stosowany w widoczny sposób poprawia kondycję skóry, pozostawia ją gładką, delikatną, zdecydowanie lepiej wyglądającą.

  KROK 3: NEUTRALIZACJA

   

  Preparat zobojętniający działanie kwasów
  Preparat przeznaczony do neutralizacji, czyli przerwania działania peelingu kwasowego. Wykazuje właściwości łagodzące, przeciwobrzękowe, zapobiega podrażnieniom. Preparat natychmiast przywraca naturalne pH skóry po zabiegach eksfoliacyjnych. Gwarantuje  bezpieczeństwo zabiegu i właściwe tempo regeneracji naskórka.

   

   

  Kosmetyki z serii Professional Home Therapy dostępne są w odrębnych opakowaniach oraz w zestawie, idealnym do kompleksowej pielęgnacji lub na wieczór SPA z przyjaciółkami!

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga