• Polski
 • English
 • Español
 • SANA W BOLONII PRZEPUSTKĄ NA EUROPEJSKIE RYNKI PRODUKTÓW NATURALNYCH

  W dniach 8 – 11 września przedstawicieli Laboratorium Kosmetycznego AVA można spotkać w Bolonii na 34 targach SANA.

   

  SANA to pierwsze targi w Europie otworzyły swoje drzwi na świat produktów organicznych i naturalnych, z zamiarem udzielenia głosu niszowym i wysoce innowacyjnym produktom, przewidując, że do nich należeć będzie przyszłość.

   

  SANA W PIGUŁCE

  34. edycja Międzynarodowej Wystawy Produktów Organicznych i Naturalnych SANA zgromadzi wystawców i kupców z sektorów takich jak: żywność, kosmetyki naturalne i organiczne, ekologiczny styl życia. Obok targów SANA odbędzie się też Sanatech, profesjonalna wystawa poświęcona sektorowi ekologicznej i zrównoważonej żywności i rolnictwa, hodowli zwierząt oraz wellness.

  Pielęgnacja ciała i uroda – SANA jest punktem odniesienia dla certyfikowanych i naturalnych kosmetyków, z obszarem w całości poświęconym pielęgnacji ciała, suplementom i ziołom. W 2022 r. będzie to kluczowe miejsce spotkań dla świata biznesu w sektorze naturalnych i zrównoważonych kosmetyków i suplementów, które stają się coraz ważniejsze zarówno dla profesjonalistów, jak i w życiu codziennym.

  .

   .

  .

  .

  – Mawia się, że Włochy są rynkiem dla najlepszych. Na pewno jest to rynek dla biznesu o wypracowanej, stabilnej pozycji w kraju pochodzenia. Włochy nie są wskazane jako kierunek internacjonalizacji dla firm, które, tracąc pozycję w Polsce, chciałyby podratować swoją sytuację finansową. Włochy to rynek dojrzały, w wielu sektorach nadal chłonny, ale wymagający odpowiedniego przygotowania i odpowiedniej strategii. Wymaga odpowiedniego wsparcia, które my jako Izba możemy zapewnić, a targi SANA, na które zapraszamy przy naszym wsparciu mogą stać się dla firm przepustką do wejścia na ten i okoliczne rynki – dodała Ewa Trzcińska, zapraszając do kontaktu bezpośrednio z Izbą  na targach – pawilon 29, stoisko B59  lub mailowo ( et@capiplit.eu)

   

  Źródło: https://capiplit.eu/sana-w-bolonii-przepustka-na-europejskie-rynki-produktow-naturalnych/

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga