• Polski
 • English
 • Español
 • Ruszają targi!

  Powoli wracamy do przedcovidowej normalności. Jeśli nic się nie zmieni zobaczymy się na targach Beauty Forum już we wrześniu. Ale zanim ruszą imprezy branżowe zapraszamy do relacji z targów fotograficznych…

   

   

   

   

  W ostatnią niedzielę, 13 czerwca w Katowicach odbyły się targi FOTOREKWIZYTY. To wydarzenie, na którym fotografowie mogą zaopatrzyć się w najlepszej jakości rękodzieło do sesji zdjęciowych. Głównymi gośćmi są fotografowie specjalizujący się w sesjach dziecięcych, ciążowych i noworodkowych.

  Przy stoisku zaprzyjaźnionych, uzdolnionych rękodzielniczek z firm: Victoria – Rękodzieło z pasją oraz Mapsiuty, można było zadbać o reżim sanitarny 🙂 . Szydełkowe Misie rozdawały próbki żelu antybakteryjnego.

   

   

  Do zakupów jako upominki dodawane były zestawy próbek, by po targach przetestować kosmetyki AVY i zachować jak najdłużej, wręcz dziecięcą, młodość :).

   

   

   

   

   

  .

   .

  .

  Victoria – rękodzieło z pasją i Mapsiuty – dziękujemy za dystrybucję naszych próbek.
  Wszystkim wystawcom i odwiedzającym życzymy dziecięcej radości z wykonywanej pracy! 🙂
  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...
  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga