• Polski
 • English
 • Español
 • Relacja z targów Cosmoprof Bologna

  Jutro kalendarzowa wiosna, a już dzisiaj prezentujemy krótką fotorelację z najbardziej prestiżowych, światowych targów urodowych – Cosmoprof, które odbywały się między 15 a 18 marca w Bolonii, gdzie nasi przedstawiciele szukali powiewu najpiękniejszej pory roku.

   

  Nasze stoisko mieściło się L6 w hali 21 w sekcji Green and Organic. Przedstawiciele naszej firmy od progu witali serdecznie gości.

   

   

  Nie brakowało zainteresowania naszymi produktami. Do późnych godzin wieczornych nie brakowało zaintrygowanych naszymi produktami. Podczas targów można było również wypróbować naszych kosmetyków. Dla chętnych przygotowana była mała wystawka z naszymi bestselerami oraz koszyk z kosmetykami w saszetkach, by przetestować produkty w domowym zaciszu.

   

   

  Nasze produkty pięknie prezentowały się w wystawowych witrynkach. Kolorowe opakowania przyciągały uwagę przechodzących gości. Nie rzadko zapatrzeni w kosmetyki decydowali się do nas zajrzeć kończąc wizytę z torbami pełnymi naszych kosmetyków.

   

   

  Tradycyjnie  – nie mogło obyć się bez spotkań biznesowych. Europejskie targi przyciągnęły ludzi z całego świata. Przy naszym stole mnóstwo negocjacji zakończyło się owocnie. Mamy także nadzieję, że i ta edycja targów Cosmoprof zakończą się wieloletnią współpracą z kontrahentami.

   

   

  A tymczasem przekazujemy pocztówkę z pozdrowieniami od naszych przedstawicieli ze słonecznej włoskiej Bolonii.

   

   

   

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga