• Polski
 • English
 • Español
 • Relacja z targów Beauty Düsseldorf

  Z niecierpliwością czekamy na wiosnę. Jej namiastkę w postaci feeri kolorów, zapachów i tekstur kosmetyków nasi przedstawiciele mogli zaznać podczas targów Beauty Düsseldorf, które odbywały się w zeszły weekend, tj. 9-11 marca 2018 r.

  Ten “Największy salon kosmetyczny Europy” przyciągnął mnóstwo przedstawicieli firm kosmetycznych z całego świata, a także fanów kosmetyki i pielęgnacji.

  Nie mogło zabraknąć także i nas jako przedstawicieli pierwszej i drugiej grupy.

   

  Nasze kosmetyki to małe dzieła sztuki, dlatego też zasługują na ładną oprawę.

   

  Przy naszym stoisku można było wypróbować kosmetyków, a także zapoznać się z naszymi seriami. Cały stosik ulotek znikł szybko w dłoniach zainteresowanych naszymi kosmetykami.

   

   

  Nasi przedstawiciele z przyjemnością prezentowali nasze kosmetyki. Pomagali także dobrać odpowiednie dla różnych rodzajów skóry.

   

  Jak zwykle nie zabrakło osób zainteresowanych długofalową współpracą z Laboratorium Kosmetycznym AVA. Rozmowy z kontrahentami są naszym stałym punktem międzynarodowych targów. Nierzadko krótkie spotkanie na targach kończy się wieloletnią owocną współpracą.

   

   

  Fotorelacja z całych targów znajduje się na stronie organizatora. Zapraszamy do obejrzenia.

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...
  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga