• Polski
 • English
 • Español
 • Red Wine Care

  Ekstrakt z czerwonego wina z Bordeaux

  ..

  Czerwone wino w odpowiednich ilościach to nieocenione korzyści nie tylko dla zdrowia,
  ale również dla urody.

   .

   .

  Bordeaux to największy region Francji słynący z produkcji wina. Właśnie stąd pochodzą najlepsze szczepy winogron, z których powstaje szlachetne czerwone wino. Otrzymuje się z niego wyjątkowo skuteczny ekstrakt. Zawarte w nim antyoksydanty z grupy polifenoli gwarantują kompletną pielęgnację przeciwstarzeniową.

  Już w starożytności wino stanowiło ważny element biesiad i uczt. Było uzupełnieniem nie tylko codziennej diety, ale również środkiem leczniczym i kosmetycznym.

  Przed laty w Egipcie i Grecji kobiety nacierały skórę osadem po winie w celu jej wygładzenia.

  Winoterapia dla skóry

  Zastosowanie wina i jego ekstraktu wpływa pozytywnie na stan skóry. Kosmetyki z winem:

  • działają przeciwzmarszczkowo,
  • zwiększają jędrność i elastyczność naskórka,
  • poprawiają stan skóry dojrzałej, odwodnionej i zmęczonej,
  • chronią komórki przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

  ..

  ..

  Laboratorium Kosmetyczne AVA stworzyło unikalne receptury kosmetyków opartych na wyjątkowym ekstrakcie z czerwonego wina z Bordeaux.

  .

  Aktywuje on w skórze białka młodości SIRT. Sirtuiny są enzymami naturalnie obecnymi w skórze. Odgrywają główną rolę w utrzymaniu jej młodości. Nazwano je nawet „genami długowieczności”. Wspomagają naturalny proces produkcji kolagenu i chronią strukturę już istniejącego. Enzymy te wpływają na w procesy metaboliczne komórek naskórka i ich wzrost. To od nich właśnie zależy tempo starzenia się skóry. Sirtuiny przedłużają życie komórek skóry, chronią ich DNA przed uszkodzeniem i wymiatają wolne rodniki odpowiedzialne za przyspieszenie procesów starzenia.

  ..

  Krem na dzień – Redukcja głębokich zmarszczek
  Efektów dobroczynnego działania ekstraktu z czerwonego wina jest wyjątkowo dużo. Chroni DNA naskórka, usuwa wolne rodniki, pobudza naturalną regenerację. Dba o młody wygląd skóry, która staje się jędrna, elastyczna i odmłodzona. Połączenie ekstraktów z wina, pestek winogron i czerwonej koniczyny tworzy niezwykle skuteczny kosmetyk o działaniu przeciwzmarszczkowym i wygładzającym.

  ..

  Krem  – Intensywna nocna regeneracja
  Zawarty w kremie ekstrakt z czerwonego wina aktywuje naturalną odnowę, ochronę i żywotność komórek skóry. Zwiększa rozluźnienie mięśni twarzy, w efekcie spłyca i wygładza zmarszczki mimiczne. Synergia oleju, ekstraktu z pestek winogron, witamin i ceramidów odbudowuje warstwę hydrolipidową naskórka, zapobiega utracie wody. Sprawia, że skóra jest elastyczna, odżywiona i wyraźnie odmłodzona.

  ..

  Serum do twarzy – Moc potrójnego działania.
  Wygładza i redukuje zmarszczki mimiczne, zapobiega powstawaniu nowych. Synergiczne działanie ekstraktu z wina, wyciągu i oleju z pestek winogron hamuje procesy starzenia skóry. Stymuluje jej regenerację, pobudza odnowę kolagenu i elastyny, głęboko nawilża, poprawia napięcie i elastyczność. Zwiększona dawka wszystkich składników aktywnych w serum gwarantuje efekt odmłodzonej, jędrnej i gładkiej skóry.

  ..

  Dlaczego czerwone wino z Bordeaux?

  ..

  Wypróbuj kosmetyki z serii Red Wine Care
  i przekonaj się sama!

  ..

  Zostań Koneserem wyjątkowej pielęgnacji

  ..
  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga