• Polski
 • English
 • Español
 • Przygotowania do Belleza y Salud

  Dzięki nowoczesnym technologiom świat się bardzo skurczył. Odległość z Warszawy do Bogoty to teraz rzut kamieniem :). Właśnie dlatego AVA może spokojnie działać na dwóch kontynentach.

  Nasza kolumbijska filia AVA ECO COLOMBIA S.A.S. przygotowuje się właśnie do tamtejszych największych targów urodowych Belleza y Sallud, które zaczynają się już 2 października.

  Belleza y Salud to targi zdrowia i urody w Ameryce Łacińskiej, gromadzą przedsiębiorców i najważniejszych producentów kosmetyków,  profesjonalnego przemysłu fryzjerskiego i wellness & spa, aby nawiązywać owocną współpracę, wprowadzać nowe produkty i usługi, wzmacniać i pozycjonować swoje marki, nawiązywać wykwalifikowane i strategiczne kontakty biznesowe, a także przeprowadzać wyspecjalizowane badania rynkowe w swoim obszarze zainteresowania. Są to nasze kolejne targi, pierwsze odbyły się w zeszłym roku, a szczegóły tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

  Zanim jednak targi się rozpoczną nasz przedstawiciel spotkał się z kolumbijskimi klientami. Odbyła się nawet uroczysta kolacja, jednak w bardzo domowej atmosferze.

  Gościem honorowym na kolacji była Pani Ambasador Agnieszka Frydrychowicz-Tekieli.

   

  Wyjazd do Kolumbii jest dla nas bardzo owocny. Oprócz obecności na rynku tradycyjnym z kosmetykami detalicznymi podbijamy branżę profesjonalną. Jesteśmy w trakcie negocjacji z jednym z największych salonów piękności w Bogocie. Na razie jesteśmy obecni w 6 punktach, a w planach mamy jeszcze 21.

   

  Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie targów Belleza y Salud, spotkania z klientami i ogrom możliwości, jakie dają zagraniczne targi. Relacja wraz ze zdjęciami już wkrótce!

   

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga