• Polski
 • English
 • Español
 • PRZEDPREMIEROWO! Zostań testerką nowej serii na Wizaż.pl!

  Jest nam niezmiernie miło móc Państwa poinformować, że właśnie ruszyła akcja “Zostań 1 ze 100 recenzentek linii Aktywne Peptydy!” na portalu Wizaż.pl!

  Sto z Was ma okazję przedpremierowo przetestować produkty z naszej nowej linii kosmetyków Aktywne Peptydy, które niedługo ukażą się szerszej publiczności.

   

  💗 Jak mogę zostać recenzentką? Wystarczy, że wejdziesz w poniższy link, zarejestrujesz się na stronie Wizaż.pl i wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Potem już wystarczy czekać na wyniki! Masz szansę jako jedna ze stu wybranych osób zostać recenzentką naszej nowości kosmetycznej!

  Zostań 1 ze 100 Recenzentek linii ‘Aktywne peptydy’ marki Ava (wizaz.pl)

  💗 Skąd będę wiedzieć, że Aktywne Peptydy to kosmetyki dla mnie? Jeśli chcesz utrzymać młodość swojej skóry, bądź działać prewencyjnie przed ich pojawieniem się zastosuj niezwykle skuteczne peptydy. “Aktywne Peptydy” marki Laboratorium Kosmetyczne AVA to aż 5 zaawansowanych peptydów biomimetycznych, wzmocnionych boosterem, który ułatwia wnikanie w głębsze warstwy skóry. Selektywne i kierunkowe działanie na zmarszczki mimiczne oraz pionowe.

  💗 Kiedy Aktywne Peptydy będę mogła kupić stacjonarnie na półce? Już niedługo! Śledźcie naszą stronę internetową oraz social media! Już niedługo będą pojawiać się nowe informacje!

   

   

  Regeneruj i wygładzaj! Peptydy w akcji!

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga