• Polski
 • English
 • Español
 • Professional Beauty London 2018

  W dniach 25 – 26 lutego Londyn stał się międzynarodową stolicą piękna. W trakcie tych dni odbywają się międzynarodowe targi Professinal Beauty London 2018.

  Wydarzenie ściąga do Londynu najlepsze marki w dziedzinach profesjonalnej pielęgnacji: od stylizacji rzęs i paznokci, po zabiegi i produkty do gabinetów i SPA.

  Jest to trzydziesta edycja tej prestiżowej imprezy urodowej. Jak zwykle nie mogło nas zabraknąć wraz z naszymi wyjątkowymi profesjonalnymi produktami. Znajdujemy się przy stanowisku H63, w sekcji Międzynarodowych Producentów, tuż obok sekcji Kosmetyków Naturalnych i Organicznych.

  Mimo że innych wystawców jest wielu, a konkurencja bardzo duża nasze stoisko cieszy się powodzeniem. Mamy wielu gości zainteresowanymi naszymi kosmetykami.

  Chętnie prezentujemy nasze produkty do profesjonalnej pielęgnacji pod względem bogatego składu, miłego zapachu, przyjemnej tekstury i przede wszystkim efektywnego działania.
  Przy naszym stanowisku rozmowy z przyszłymi kontrahentami odbywają się jedna za drugą.
  Oprócz kosmetyków profesjonalnych prezentujemy również uzupełniające zabiegi preparaty do użytku domowego. Najnowsza seria – Koktajle Młodości, cieszy się równie dużym powodzeniem jak nasze bezkonkurencyjne hity jak:

  Ciekawych szczegółów odsyłamy do strony organizatora.

  Mamy nadzieję, że targi Professional Beauty London okażą się równie owocne, jak wcześniejsze – Vivaness w Norymberdze.

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...
  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga