• Polski
 • English
 • Español
 • Nowa siedziba Firmy już tuż, tuż…

  Laboratorium Kosmetyczne AVA – wmurowuje kamień węgielny

   

  19 października 2018 nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nową siedzibę Firmy – Laboratorium Kosmetycznego AVA. Ta podniosła chwila odbyła się na placu budowy, w miejscowości o wdzięcznej nazwie Całowanie, w obecności  właścicielki Firmy, Pani Larysy Dysput – Goławskiej, Jej córki Karoliny Goławskiej, pracowników Laboratorium Kosmetycznego AVA, specjalnie na tę okazję zaproszonych gości – władz Karczewa oraz przyjaciół.

  Po odczytaniu Aktu Erekcyjnego nastąpiło umieszczenie go w specjalnie na tę okazję przygotowanej kapsule czasu, a następnie wmurowanie pamiątkowego dokumentu w fundamenty budynku, który już w przyszłym roku pomieści nowe biura, produkcję wyposażoną w najnowocześniejszy park maszynowy i część magazynową.

  Wszystkich przyjaciół, firmy z nami współpracujące  oraz sympatyków kosmetyków ekologicznych już niedługo zapraszamy do Całowania!

   

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...
  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga