• Polski
 • English
 • Español
 • Najlepsze życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny!

  Z okazji nadchodzącego  Dnia Kobiet Laboratorium Kosmetyczne AVA pragnie złożyć wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia!

   

   

  Drogie Panie, niech każdy dzień będzie dla Was małym świętem pełnym miłości, czułości i spełnienia. Życzymy wam, byście codziennie znalazły czas na celebrowanie życia i cieszyły się jego blaskami.  Pamiętajcie! Bez względu na wszystko  – jesteście piękne i warte obsypywania bukietami kwiatów każdego dnia! 🙂

   

  Drodzy Panowie! O was też nie zapomnieliśmy, chodź obchody Dnia Mężczyzny nie są jeszcze bardzo popularne. Wspaniali Mężczyźni, życzymy wam dużo miłości od waszych kobiet, by dbały o was równie mocno jak wy o nie. 🙂

   

   

  Takie święta najlepiej celebrować razem. Dlatego też Laboratorium Kosmetyczne AVA przygotowało promocję na najlepsze zestawy prezentowe z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny. Do 8 marca włącznie wszystkie kosmetyki linii Asta C+, Opuntica i Eco Men w cenach niższych o 18%.

   

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...

  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga