• Polski
 • English
 • Español
 • Ekologia i Slow Life na targach Eco Style Kielce

  Już w ten weekend widzimy się na targach ECO Style Kielce.

   

  Szybkie tempo życia, stres, czy wielkie miasta to znak naszych czasów. W tak cennych wolnych poszukujemy wyciszenia i harmonii. Możemy znaleźć je w powrotach do korzeni i nurcie slow life.

  Dlatego w najbliższy weekend warto wpaść na targi ECO Style w Kielcach.  Jest to już druga edycja tego wydarzenia, gdzie w jednym miejscu można znaleźć ekologiczne produkty najwyższej jakości. Podczas imprezy będzie można poznać sztukę nowoczesnego sprzątania bez zbędnej chemii, zrozumieć dlaczego musimy doznać zachwytu nad światem, czy poćwiczyć jogę.

  Nie zabraknie tam i nas – z naszymi ekologicznymi, certyfikowanymi kosmetykami, wytwarzanymi w zgodzie z naturą. Przy naszym stoisku można będzie zasięgnąć porad na temat ekologicznej pielęgnacji, doboru kosmetyku do typu skóry.

  A komu do Kielc nie po drodze, albo ma już inne plany na Andrzejkowy weekend zapraszamy na Green Weekend. W naszym sklepie on-line certyfikowane kosmetyki aż 30% taniej, atrakcyjne promocje na niektóre serie, a z kodem green 15% obniżki na pozostałe kosmetyki i darmowa przesyłka powyżej 75 zł.

   

  Do zobaczenia!

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga