• Polski
 • English
 • Español
 • Mistrzowskie połączenie – AVA & ŁKS Commercecon Łódź sezon 2023/2024

  To się dzieje! #AVA&ŁKS

  5 października 2023 r. na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi odbyła się konferencja prasowa, podczas której mistrz Polski w siatkówce kobiet -ŁKS Commercecon Łódź ogłosił podpisanie umowy sponsorskiej z Laboratorium Kosmetycznym AVA.

  Zdecydowaliśmy się na sponsoring sportowy wiedząc, że są to duże korzyści dla obu stron. Siatkówka to sport bardzo wdzięczny, rodzinny. Sport, który łączy, a nie dzieli, tak jak dbałość o urodę dzięki AVA  łączy pokolenia.

  To nas skłoniło do współpracy sponsoringowej.

  W naszych planach jest wspólna praca z siatkarkami nad czymś, co będzie ciekawą propozycją dla konsumentów w całej Polsce.

  Marka AVA  jest dumna, że została sponsorem tak wspaniałej drużyny. Od samego początku wiedzieliśmy, że będzie to mistrzowskie połączenie. Jesteśmy dla kobiet, motywujemy i wspieramy ich pasje od ponad 60 lat w Polsce i na świecie.

  Podczas konferencji prasowej Prezes ŁKS Commercecon Łódź,  Hubert Hoffman opowiedział o celach klubu na sezon 2023/2024.

  Mistrzynie Polski w sezonie 2023/2024 ponownie poprowadzi trener Alessandro Chiappini. Włoski szkoleniowiec jest przekonany, że nadchodzące rozgrywki – zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym – będą bardzo interesujące.

   Kapitanem zespołu pozostaje Paulina Maj-Erwardt, doświadczona libero, dla której będzie to 15. sezon w ekstraklasie i 3. w ŁKS Commercecon Łódź.

  Podczas konferencji ŁKS Commercecon Łódź zaprezentował również nowe koszulki meczowe, w których Łódzkie Wiewióry będą występować w rozgrywkach TAURON Ligi, Superpucharze Polski oraz Pucharze Polski. Na koszulkach możemy zobaczyć logo marki AVA.

  Nowe stroje zaprezentowały zawodniczki, które zadebiutują w biało-czerwono-białych barwach – Amanda Campos, Sonia Stefanik, Paulina Zaborowska i Aleksandra Dudek.

  Motywem przewodnim koszulek meczowych w sezonie 2023/2024 jest zdjęcie biało-czerwono-białej flagi Łódzkiego Klubu Sportowego powiewającej na tle nocnego nieba. Fotografię wykonał łodzianin Łukasz Klimczak.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga