• Polski
 • English
 • Español
 • Meno to nie pauza!

  25 stycznia w Centrum Innowacji i Kreatywności (CIC) w Warszawie, na ul Chmielnej 73, marka AVA miała wielką przyjemność współtworzyć wydarzenie pod hasłem „Meno to nie pauza”.

  W ostatnim czasie Fundacja JesteśMY we współpracy z Uniwersytetem SWPS i Fundacją Ludzie i Medycyna prowadziła badania dotyczące tego, jak zmienia się relacja kobiety z jej ciałem w okresie menopauzalnym.

  Na evencie kobiety mogły się dowiedzieć od ekspertów w tym temacie, co naprawdę się dzieje w ich życiu w okresie menopauzy.

  Przeprowadzone wcześniej badania pokazały, że choć menopauza wiąże się z całym szeregiem zmian – największa rewolucja w tym okresie dotyczy właśnie relacji z ciałem i własną seksualnością, uwalniania się od społecznych oczekiwań oraz odkrywania „prawdziwej siebie”.

  Partnerem wydarzenia i ekspertem beauty była marka AVA, która od ponad 60 lat jest blisko kobiet, troszczy się o ich dobre samopoczucie na każdym etapie życia.

  Eksperci, którzy wspólnie z nami tworzyli to wydarzenie:

  Dr N. MED. Rafał Kuźlik – ginekolog-położnik,

  Anna Protas – dziennikarka, autorka książek,

  Patrycja Wonatowska  – psycholożka, seksuolożka, terapeutka,

  Anna Samsel – Kulczyk Foundation, odpowiedzialna za projekt „Menopauza Bez Tabu”

  oraz

  Beata Borucka – mądra babcia – influencerka, komiczka, twórczyni pierwszej w Polsce śniadaniówki internetowej w SILVER TV, redaktor naczelna.

  Poniżej relacja z wydarzenia 🙂

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga