• Polski
 • English
 • Español
 • Laboratorium Kosmetyczne AVA: Kosmetyki, które kochają Twoją skórę i planetę!

  Dzień Ziemi 2024 to data, kiedy warto podkreślić misję naszej Firmy. Od samego początku istnienia przyświeca nam zasada “w zgodzie z naturą”. To nie tylko slogan, ale filozofia, która przekłada się na każdy aspekt produkcji kosmetyków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na produkty, które nie tylko pielęgnują naszą skórę, ale także chronią naszą planetę. Dlatego z pasją łączymy codzienną aktywność z poszanowaniem środowiska naturalnego.

   

  FAKTY – NIE MITY!

  💚 Zrównoważona produkcja: Laboratorium Kosmetyczne AVA kontynuuje swoje starania w kierunku minimalizowania śladu węglowego poprzez zrównoważoną produkcję. Wybór ekologicznych surowców, ograniczenie zużycia wody oraz energii, a także redukcja odpadów to kluczowe aspekty strategii firmy.

  💚 Opakowania przyjazne środowisku: stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które redukują ilość odpadów.

  💚 Edukacja i świadomość: poprzez kampanie społeczne i działania informacyjne namawiamy do zmiany nawyków na bardziej przyjazne środowisku.

  💚 Partnerstwo z United Nations Global Compact: jako jedna z dwóch firm kosmetycznych w Polsce jesteśmy dumni z przynależności do organizacji. Potwierdza to respektowanie przez nas najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju i etycznego prowadzenia biznesu.

  💚 Innowacyjna linia Planeta Ziemia: Wspólna misja dla przyrody!

  Linia Planeta Ziemia to aktywne kosmetyki maksymalnie chroniące środowisko naturalne. W ramach serii realizujemy takie działania jak:

  Światowy Dzień Ziemi to także okazja dla Ciebie aby rozpocząć działania na rzecz ochrony Ziemi! Dołącz do nas!

  #AVAECO #PlanetaZiemia #ECO4LIFE #DzieńZiemi2024 #AVANaturalnie #Wzgodzieznaturą

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga