• Polski
 • English
 • Español
 • Kosmetyki AVA zachwycają Kolumbię

  Tak jak zapowiedzieliśmy w poprzednim wpisie  prezentujemy fotorelację z targów Belleza y Salud.

   

  W Bogocie również zaczyna się jesień i w najcieplejszym momencie dnia jest ledwie 20 stopni. Na targi przy ulicy Carrera 37 obowiązkowo trzeba zabrać kurtkę. Po gorącej atmosferze wewnątrz można się przeziębić wychodząc na ten ziąb…

  Ponad 400 wystawców odwiedziło około 65000 osób. Do Kolumbii przybyły firmy między innymi z Chin, Brazylii, Włoch, Niemiec, czy Meksyku.

  .

  Nasze ekologiczne  polsko-kolumbijskie stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas mnóstwo nowych gości jak i dobrych znajomych.

  .

  Oprócz naszego głównego sklepu internetowego planujemy rozszerzyć sprzedaż przez sieci handlowe oraz hurtownie. Tutaj z szefową działu zakupów jednej z nich.

  .

  Negocjacje z przedstawicielami sieci salonów kosmetycznych Martin Vidal trwają. Jak widać w bardzo przyjemnej i przyjacielskiej atmosferze

  .

  Z Bogoty wieści o naszych kosmetykach rozniosły się nawet do Madellin – drugiego, zaraz po stolicy Kolumbii, największego miasta Kolumbii. Klienci stamtąd zainteresowani są produkcją marki własnej. Również takie usługi świadczy nasza firma.

  .

  Targi zagraniczne to także możliwość spotkań z dystrybutorami surowców kosmetycznych. Egzotyczna Kolumbia jest dla nas niezwykłą inspiracją do nowych, zaskakujących linii kosmetycznych.

  .

  Posiadając spółkę w Kolumbii możemy rozszerzyć ekspansję na inne kraje obu Ameryk. Na razie planujemy sprzedaż w Hondurasie. Nasz przedstawiciel w Kolumbii negocjował z przyszłymi dystrybutorkami: Eleną Cruz oraz z dziennikarką Maryin Alvauz.

  .

  Przy takiej ilości spotkań, negocjacji i rozmów praca wręcz pali nam się w rękach.

  Tegoroczne targi Belleza y Salud możemy zaliczyć do bardzo udanych. Wierzymy, że wszystkie rozpoczęte rozmowy handlowe skończą się wieloletnią udaną współpracą. Mimo, że tegoroczna edycja dopiero co się skończyła, już myślimy i przygotowujemy się do targów w 2020 roku.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga