• Polski
 • English
 • Español
 • Konferencja EME. Energy. Management. Environment 2022

  Prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA, Larysa Dysput – Goławska wystąpiła jako ekspert w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

   

  Dnia 17 marca 2022 r. odbyła się konferencja EME – Energy. Management. Environment (Energia. Zarządzanie. Środowisko). Była to wymiana wiedzy eksperckiej i doświadczeń z różnych środowisk: nauki, organizacji biznesowych, władz państwowych i samorządowych, a także z trzeciego sektora gospodarczego.

  Panele dyskusyjne umożliwiły podzielenie się wiedzą i wymianę informacji ekspertów na aktualne tematy, takie jak: możliwości rozwoju alternatywnych źródeł energii, gospodarka o obiegu zamkniętym, zrównoważone łańcuchy dostaw, zrównoważony rozwój miast.

  Jednym z ekspertów  w najtrudniejszym panelu na temat zrównoważonego biznesu była Larysa Dysput – Goławska, prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA. Tłumaczyła jak można efektywnie połączyć naukę, naturę, rozwój i działalność gospodarczą. Pokazywała szanse i zagrożenia  zrównoważonego biznesu. Przedstawiła argumenty klientów deklarujących działania proekologiczne, a niewykazujących konsekwencji w decyzjach zakupowych. Takie przedstawienie problemów otworzyło nowe dyskusje z innymi prelegentami, prowadzącą i słuchaczami panelu.

   

  Zwieńczeniem wydarzenia było otrzymanie od Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Klimatu Politechniki Wrocławskiej certyfikatu uznania dla Pani Prezes.

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga