• Polski
 • English
 • Español
 • Kolejny krok w kierunku ochrony środowiska

  Laboratorium Kosmetyczne AVA podejmuje szereg działań w kierunku ochrony środowiska.

   

  Nowy zakład w Całowaniu (gmina Karczew) został zaprojektowany tak, aby maksymalnie skorzystać z dostępnych rozwiązań minimalizujących wpływ przedsiębiorstwa na środowisko oraz aby wdrożenie nowych ekologicznych technologii było jak najbardziej przystępne.

   

  Najnowszą inwestycją Laboratorium są niezwykle wydajne panele fotowoltaiczne. Umożliwią one czerpanie energii słonecznej i przekształcanie jej w energię elektryczną, niezbędną do funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki takiemu zabiegowi minimalizowane jest wykorzystanie energii z paliw kopalnianych oraz emisji gazów cieplarnianych. Zamontowane na dachu fabryki zapewniają doskonałą absorpcję światła słonecznego przez cały dzień.

   

  Odnawialne źródła energii (OZE,w tym promieniowanie słoneczne) oparte są na naturalnych, ekologicznych i niewyczerpywalnych zasobach. Ich pozyskiwanie zapewniają nie tylko bezemisyjną produkcję energii elektrycznej czy cieplnej, ale też niekończące się możliwości wykorzystania.

   

  To kolejny krok w stronę  minimalizowania wpływu działalności produkcyjnej i maksymalizacji ochrony środowiska przez Laboratorium Kosmetyczne AVA. Przed nami kolejne, do których podjęcia już się przygotowujemy…

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga