• Polski
 • English
 • Español
 • Kolejne działania dla Fundacji WOŚP!

  Pomagamy dalej!

  W ostatnią niedzielę (29.01.2024 r.) odbył się 32. Finał Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W tym roku hasłem przewodnim Fundacji było: Płuca po pandemii – gramy dla dzieci i dorosłych!

  Firma AVA gra z WOŚP nie tylko poprzez wystawione aukcje na platformie Allegro, z których dochód zostanie przekazany dla potrzebujących (szczegóły w poprzednich wpisach). Dodatkowo wspieramy fundację w działaniach lokalnych.

  W minioną niedzielę w gminie Celestynów odbyły się warsztaty kosmetyczne dla mieszkańców poprowadzone przez Panie z Laboratorium Kosmetycznego AVA! Uczestnicy mogli stworzyć własnoręcznie kosmetyki oraz opakowania, jak tylko im podpowiedziała kreatywność 🙂  W zabawie uczestniczyły głównie dzieci, ale chętnie pomagały im ich mamy i tatusiowie. Do masy kosmetycznej w słoiczku dodawano barwniki, które nadawały kremom piękne kolory oraz kompozycje zapachowe. Dzieci dodatkowo zdobiły słoiczki i kartoniki naklejkami i własnymi rysunkami.

  Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością! Frekwencja niesamowicie dopisała. Mimo że warsztaty trwały 4 godziny to wzięło w nich udział ponad 80 osób. Aby wziąć w nich udział ochotnicy wrzucali do puszki WOŚP dobrowolny datek.

   

  Na miejscu pojawiły się także lokalne media, które również uwieczniły to wydarzenie! Zachęcamy do obejrzenia 🙂

  (1) Facebook Live | Facebook

  Poniżej relacja z wydarzenia 🙂

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga