• Polski
 • English
 • Español
 • Kilka słów o serii Active Beauty…

  Dlaczego stworzyliśmy serię Active Beauty? Trendy! Fakty! Odpowiedź!

  Kosmetyki przeznaczone dla sportowców to ostatnio modny trend w branży kosmetycznej. Jest to grupa konsumentów, która wymaga specjalistycznej pielęgnacji, obejmującej zarówno kompletną ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jak i odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry.

  Aktywne piękno (Active Beauty) to jeden z najważniejszych trendów na rynkach kosmetycznych na całym świecie. Konsumenci chcą produktów komfortowych w użyciu, wygodnych w aplikacji, które będą odpowiednio działać i zachowywać się na skórze podczas ćwiczeń, korzystnie wpływać na kondycję ciała i wygląd. I nie tylko mowa tu o preparatach pielęgnacyjnych.

  Kosmetyki dla sportowców mają ułatwiać trening. Powinny przygotować organizm do wzmożonego wysiłku fizycznego, a także zrelaksować mięśnie po ćwiczeniach. Ważna jest ochrona skóry przed zanieczyszczeniem powietrza, nadmiernym promieniowaniem UV. Jednocześnie, produkty te, mają być odpowiedzią na potrzeby konsumentek związane z codzienną pielęgnacją, stąd w serii aż 7 kompleksowo działających kosmetyków.

   

  Poznaj naszą nową serię już dziś klikając w link poniżej i odwiedzając nasze social media!

  Wyniki wyszukiwania “active beauty” – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Znasz linię Active Beauty? Świetnie! Zostaw nam swoją opinię na naszym Facebooku, Instagramie lub TikToku dodając #ActiveBeauty i #MarzecMiesiacAktywnychKobietAVA

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga