• Polski
 • English
 • Español
 • Jubileusz w AVA Laboratorium

  Rok 2021 jest dla naszego Laboratorium bardzo ważny.

  Rozpoczął się przeprowadzką do nowej siedziby w Całowaniu koło Karczewa, przygotowujemy się do jubileuszu 60-lecia istnienia marki AVA.

  Dziś mieliśmy niezwykłą przyjemność brać udział obchodach 20. rocznicy pracy naszej koleżanki, pani Edyty Buczyńskiej – Pietras.

   

   

  Pani Edyta już od ponad 20 lat w Laboratorium Kosmetycznym AVA jest czołowym przedstawicielem handlowym na całą Warszawę. Przez te wszystkie lata zaprzyjaźniła się z wieloma naszymi klientami i pracownikami. Dbała o jak największą rozpoznawalność marki AVA Laboratorium. Przekazywała ważne uwagi, prośby i pochwały od klientów.

   

   

  W piątek 28 maja 2021 roku z okazji okrągłej rocznicy Pani Prezes, Larysa Dysput – Goławska zorganizowała przyjęcie dla Pani Edyty, na które zaproszeni zostali pracownicy.

   

   

  Na Jubilatkę czekał przepyszny tort z kremem 🙂 – pięknie przyozdobiony! Wśród ozdób można było dostrzec kosmetyki m.in. z serii Śnieżna Alga, Aktywatory Młodości, czy asortymentu profesjonalnego.

   

  Towarzyszyła nam niezwykle przyjemna, rodzinna atmosfera, podczas których Jubilatka przywoływała anegdoty z 20 lat pracy.

   

   

  .

  .

  Szanowna Jubilatko, życzymy Ci wielu kolejnych lat z nami!

  .

   .

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga