• Polski
 • English
 • Español
 • Jubileusz 10.lecia pracy – Laboratorium Kosmetyczne AVA

  Piątek, 20. października pozostanie w pamięci pracowników Laboratorium Kosmetycznego AVA jako dzień pełen radości. Poniżej krótka relacja z podsumowaniem tych lat przez Jubilatów.

  To właśnie tego dnia, obchodziliśmy Jubileusz 10-lecia pracy osób zatrudnionych w Laboratorium Kosmetycznym AVA!

  10 lat minęło jak jeden dzień! Siedmiu naszych pracowników świętowało swój jubileusz pracy 🙂 Był to miły czas spędzony w gronie całej firmy. Nie zabrakło rozmów, wspomnień z dawnych lat. Uroczystość wzbogacił poczęstunek, w tym oczywiście tort!

   

  Pani Prezes – Larysa Dysput-Goławska składająca gratulacje pracownikom 🙂

  Tak po latach pracy swoimi odczuciami dzielą się jubilaci. Na pytanie:

  Co Państwo czują, wiedząc, że pracują Państwo już 10 lat w Laboratorium Kosmetycznym AVA? Jakie są Państwa skojarzenia, odczucia z pracą przez tak długi czas w jednej firmie?

  Odpowiedzieli 🙂

  “Stabilność, wysoka kultura pracy, fantastyczna atmosfera, możliwość rozwoju zawodowego, kreatywne projekty w grupie, inspirujące spotkania poniedziałkowe!

  Do zobaczenia za 10 lat, na kolejnym Jubileuszu ❤”

  ~ Kinga

  “Przez ostatnie 10 lat miałam okazję nie tylko obserwować, ale brać czynny udział w rozwoju firmy. AVA daje mi możliwość swobodnego działania i poczucie, że jestem wartościowa. Cenię to, że mam wpływ na sytuację w swoim dziale, nie ma tu nudy, ludzie są świetni.

  Niektórzy powiedzą -10 lat -to „zasiedzenie”. To jednak przywiązanie emocjonalne do firmy, współpracowników oraz pozytywna relacja z Panią Prezes. Stabilne środowisko pracy jest dopasowane do mnie, sprawia, że chętnie „dokładam swoją cegiełkę” do sukcesów firmy.”

  ~ Dorota K.

  “Dziesięć lat minęło „jak z bicza strzelił”. A firma rozwija się i rozrasta w niespodziewanym tempie. Nowy piękny zakład i doskonałe warunki do pracy. A ja jako mała cząstka tego rozwoju jestem dumny. Sympatyczna a nawet napisałbym wręcz rodzinna atmosfera towarzyszy od początku mojej pracy. Nie ma słów abym opisał te wszystkie lata pracy w firmie oraz współpracy z moimi kolegami i koleżankami. A wyniki, które osiągnąłem jak export do Iraku, Kataru czy Kuwejtu nie wspominając o Japonii, Korei czy Mauritiusie i wielu innych krajów na całym świecie wydawały się nieosiągalne, gdy zaczynałem pracę. A jednak się udało i coraz więcej widzimy produktów Ava nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Napiszę w podsumowaniu, że chciałbym w Avie świętować swoje 20 -lecie w takiej samej atmosferze.”

  ~ Krzysztof

  “Z uśmiechem na twarzy wspominamy minione 10 lat, pamięta się tylko miłe chwile, to szmat czasu uhonorowany miłym przyjęciem i poczęstunkiem przyszykowanym przez SZEFOWĄ.

  DZIĘKUJEMY.”

  ~ Dorota T.

  “Laboratorium Kosmetycznym AVA to nie tylko wyzwania eksportowe, stabilna praca i elastyczne godziny pracy dla matek z małymi dziećmi, ale również dobre towarzystwo z każdej strony, dużo śmiechu i kawa, a także zwiedzanie świata przy okazji promowania marki i nawiązywania kontaktów handlowych. Niedawno znajoma zapytała mnie: czy ty też tak masz, że budzisz się rano zestresowana, bo trzeba iść do pracy? Nie, ja tak nie mam. I to też jest ogromny plus pracy tutaj. Brzmi idyllicznie? Być może, ale przez ten czas nauczyłam się dostrzegać te wszystkie dobre rzeczy, a nie skupiać się na trudnościach i niepowodzeniach. I właśnie dlatego jestem tu już 10 lat!”

  ~ Ewa R.

  “Po tych 10 latach czuję, że nie tylko przychodzę do pracy, ale jestem częścią tej firmy. Cieszę się, że pomimo wielu zmian jakie zachodziły na przestrzeni lat, firma nie zatraciła rodzinnego charakteru.

  Jestem ogromnie wdzięczna za poczucie bezpieczeństwa jakie daje mi praca tutaj oraz za wsparcie jakie otrzymałam zarówno zawodowo, jak i prywatnie.”

  ~ Agnieszka

  “Jak śpiewał Kamil Bednarek – “Takie chwile jak te, nie zdarzają się zbyt często” – i myślę, że ten wers będzie idealnym podsumowaniem mojej pracy w Avie”

  ~ Ewa Cz.

  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek 🙂

  Życzymy kolejnych lat pracy pełnych sukcesów, spełnienia zawodowego i uśmiechu każdego dnia! 🙂

  Kolejne Jubileusze przed nami!

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga