• Polski
 • English
 • Español
 • Jesienna edycja Targów Beauty Forum – jak zwykle nie zabraknie Laboratorium Kosmetycznego AVA

  Laboratorium Kosmetyczne AVA na Targach Beauty Forum 23-24 września 2017

   

  Mamy przyjemność zaprosić wszystkich DO UDZIAŁU w 8. edycji targów BEAUTY FORUM & SPA 2017 które odbędą się 23-24 września w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

  Targi BEAUTY FORUM & SPA to wydarzenie o charakterze wystawienniczymi i edukacyjnym skierowana do profesjonalistów branży BEAUTY &SPA. To właśnie tu, pod jednym dachem biznes, nauka, kreatywność, pasja i miłość do piękna łączą się w jedno wyjątkowe, największe w Polsce wydarzenie.

  Na poniższym planie, na zielono zaznaczone jest stoisko AVA,  jak w edycji wiosennej w tym samym miejscu – blisko wejścia głównego!

  W obecnej edycji targów zaprezentujemy nowości:

  Swoją premierę na targach będzie miała seria przeznaczona do gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych – Rosacea Treatment – profesjonalna pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym.

  Przypomnimy także produkty, które miały swoją premierę w poprzedniej edycji targów:

  • Acid Peels – serię peelingów kwasowych, których nie może zabraknąć w Twoim Gabinecie!
  • Eco Men – kompleksową serię kosmetyków dla mężczyzn  z unikalnymi preparatami jak: olejek do pielęgnacji skóry z zarostem oraz balsam wyszczuplający męski brzuch,
  • Aloe Organic – certyfikowana przez ECOCERT serię kosmetyków o głównym działaniu anti-aging, doskonała dla miłośników ekologii, jako kontynuacja pielęgnacji skóry w domu.
  • Aktywatory Młodości pod oczy – uzupełnienie pielęgnacji serią Aktywatory Młodości, specjalnie dla delikatnej skóry wokół oczu.

  Więcej o targach Beauty Forum można znaleźć na ich oficjalnej stronie: http://jesien.beauty-fairs.com.pl/ .

  Nie możemy się doczekać, żeby spotkać się z Wami!

  Do zobaczenia przy stoisku 19.01 🙂

   

  Zajrzyj na nasz fan page.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga