• Polski
 • English
 • Español
 • Grudzień – czas gorących serc

  Rok 2020 był szczególny. Pandemia korona wirusa wpłynęła na wszystkie aspekty naszego życia. Przewartościowała je i na nowo pokazała nam, co jest najważniejsze: zdrowie, relacje, empatia…

   

  Tegoroczne święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, dla niektórych bardzo trudny. Co roku Laboratorium Kosmetyczne AVA stara się pomagać najbardziej potrzebującym. W ramach akcji Szlachetna Paczka 2020 pomogliśmy spełnić czyjeś marzenia. Otrzymane od organizatorów zestawienie niezbędnych rzeczy bardzo usprawniło pomoc.

   

  Już pierwszego dnia nieśmiało pozostawiony koszyk zaczął zapełniać się produktami spożywczymi, higienicznymi i potrzebnymi środkami czystości. Wszyscy pracownicy otworzyli się na bezinteresowną pomoc. W ciągu kilku dni można było odhaczyć prawie wszystkie pozycje na liście koniecznych artykułów. Organizacja zakupu największego i najważniejszego – nowej pralki, spoczywała na barkach pani Prezes Larysy Dysput -Goławskiej oraz jej córki, Karoliny.

  .

  .

  Wszystkie zebrane produkty, świątecznie zapakowane, trafiły bezpośrednio do rąk podopiecznych fundacji Wiosna. Największą nagrodą dla nas były słowa obdarowanej:

  .

  „Wszystkim darczyńcom chciałam podziękować za tak otwarte serce i zaangażowanie w niesienie pomocy. Niezwykłe jest, że zdecydowali się Państwo pomóc osobie zupełnie nieznanej sobie, że mimo trudnych czasów udało się Wam zgromadzić wiele darów. Pani Karolinie dziękuję za świetną organizację i uprzejmość. Także za to, że zadbała Pani nie tylko o wypełnienie paczek, ale i tak piękną ich oprawę.


  Wszystkim pracownikom Laboratorium Kosmetycznego Ava pragnę życzyć pełnych radości
  i spokoju świąt. Niech ten czas będzie pełen ciepła i rodzinnej atmosfery. Aby Nowy Rok spełnił nadzieje z nim związane, był pełen sukcesów, a w życiu rodzinny oby nie zabrakło zdrowia. Niech przekazane szczęście, dobroć i życzliwość wróci ze zdwojoną siłą.”

  .

  A czy wy pamiętaliście o innych w tym szczególnym okresie? Z własnego doświadczenia wiemy, że sprawia to wiele radości ?.

  .

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga