• Polski
 • English
 • Español
 • Fundacja Kolorowy Świat – Laboratorium Kosmetyczne AVA dołącza do #teampomoc!

  Fundacja Kolorowy Świat – kolejna fundacja, z którą zaczęliśmy współpracę!

  W Fundacji Kolorowy Świat walczymy o zdrowie dzieci z niepełnosprawnościami. Poprawiamy ich jakość życia, odpowiadamy na potrzeby rozwojowe dobierając adekwatne formy pomocy i terapii. Ich rodziny obdarzamy potrzebnym wsparciem i nadzieją. Jesteśmy z nimi i dla nich.

  Udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce – miejsce, które codziennie koloruje świat małych i nieco większych dzieciaków z niepełnosprawnościami. Wcześniaki mierzące się z zaburzeniami neurorozwojowymi, trafiające do prowadzonego przez nas Ośrodka Otulinka, otrzymują specjalistyczną, terapeutyczną pomoc. Ponad setka wspaniałych dzieciaków z różnymi niepełnosprawnościami każdego dnia buduje swój lepszy świat w prowadzonych przez nas placówkach oświatowych – Kolorowym Przedszkolu i Kolorowej Szkole. Drzwi Kolorowego Ośrodka codziennie otwieramy dla małych i nieco większych pacjentów, by walczyć o ich coraz większą sprawność fizyczną i funkcje poznawcze.

  Ponadto, jako Fundacja Kolorowy Świat angażujemy, edukujemy i zachęcamy do refleksji społeczeństwo poprzez prowadzone akcje – ogólnopolską Kampanię #17milionów oraz Bieg Daj piątaka na dzieciaka.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga