• Polski
 • English
 • Español
 • Dzień Aktywnych Kobiet z Marką AVA!

  Szanowne Klientki,

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet pragniemy serdecznie podziękować Wam za wyjątkową siłę, elegancję i niepowtarzalność, jaką wnosicie do naszego życia. Dziś chcemy otoczyć Was szczególną troską i życzyć Wam niezapomnianych chwil pełnych radości, miłości i spełnienia.

  Niech każdy dzień będzie dla Was jak kosmetyczna ceremonia, pełna piękna i relaksu. Niech Wasza uroda błyszczy równie jasno, jak Wasze serca, a każdy krok w nowy dzień będzie krokiem do realizacji marzeń i spełniania pasji.

  Z okazji tego wyjątkowego dnia chcemy obdarować Was ekskluzywnym rabatem na nasze produkty, które zostały stworzone z myślą o podkreśleniu Waszej naturalnej piękności. To nasza drobna wdzięczność za to, że jesteście z nami każdego dnia, dodając swoją niepowtarzalność do naszej kosmetycznej rodziny.

  Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie, i życzymy Wam, drogie Klientki, nieustającego powodzenia, zdrowia i nieograniczonej radości. Świętujmy razem Waszą wyjątkowość i niech każdy dzień będzie dla Was dniem pełnym urody i spełnienia.

  Z wyrazami szacunku,

  Prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA – Larysa Dysput-Goławska

  wraz z Zespołem.

  ODWIEDŹCIE NASZ SKLEP INTERNETOWY JUŻ DZIŚ!

  Niech Twoja Aktywność sprawi, że codziennie będziesz szczęśliwa!

  #ActiveWomanActiveBeauty #MarzecMiesiacAktywnychKobiet #ActiveBeauty

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga