• Polski
 • English
 • Español
 • Beautyworld Middle East Dubaj 2021

  Jak zapowiadaliśmy wcześniej, po prawie dwuletniej przerwie zawitaliśmy do Dubaju na targi Beautyworld Middle East.

  Oprócz Laboratorium Kosmetycznego AVA goście wystawy pochodzą z 52 krajów, a ich stoiska mieszczą się w 17 dedykowanych pawilonów krajowych.

  Jest to w Dubaju pierwsze prawdziwie międzynarodowe wydarzenie kosmetyczne roku odbywające się na żywo.

  Dzięki  targom Beautyworld Middle East w Dubaju firmy na całym świecie chętnie nawiązują kontakty i odkrywają trendy, które kształtują branżę kosmetyczną w świecie po pandemii. Edycja 2021 rzuca światło na przełomowe innowacje, podkreśla nowe trendy i technologie oraz zapachy. Tematem tegorocznej edycji Beautyworld Middle East 2021 jest “Rethink. Reinvent. Rediscover.”.

  Naszemu stoisku z kolei jak co roku towarzyszy hasło “W zgodzie z naturą”, ale w 2021 ma ono szczególny wydźwięk. Wynika on z 60 lat obecności Laboratorium Kosmetycznego AVA na rynku oraz dwóch najważniejszych dotychczas dla nas linii kosmetycznych: Botanical Hi Tech oraz Planety Ziemii.

  Przy zachowaniu reżimu sanitarnego spotykamy się z zainteresowanymi z całego świata, a szczególnie Bliskiego Wschodu. Innowacyjne produkty i piękne opakowania przyciągają wielu zainteresowanych

  Troska o piękną i zdrową skórę może iść w parze z naturą i poszanowaniem środowiska naturalnego oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga