• Polski
 • English
 • Español
 • Beautyworld Middle East 2019

  Największe targi kosmetyczne na Bliskim Wschodzie –  Beautyworld Middle East za nami!

   

  To jedno z trzech największych wydarzeń dla świata kosmetyków. Odbyły się między 15-17 kwietnia w Dubaju.

  Coraz częściej mieszkańcy Bliskiego Wschodu i Afryki interesuje się kosmetykami z Polski. Również Laboratorium Kosmetyczne AVA ma swoich wielkich fanów i sympatyków w tamtym rejonie. Nasi przedstawiciele co roku spotykają się z ich reprezentantami właśnie na targach Beautyworld Middle East.

  Przez 3 dni targów nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Oprócz dobrych znajomych, z którymi współpracujemy od lat, odwiedziło nas wielu nowych gości zainteresowanymi polskimi ekologicznymi certyfikowanymi jak również innowacyjnymi kosmetykami marki AVA.
  Mamy nadzieję, że dzięki szerokiej ofercie i wyjątkowo licznym nowościom uda nam się poszerzyć grono Klientów z Bliskiego Wschodu. Wysoko cenimy współpracę z obecnymi Klientami z tego regionu i jesteśmy otwarci na zwiększenie współpracy. Tego typu międzynarodowe imprezy wystawienniczo – targowe są doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń oraz pozyskania nowych kontrahentów. A możliwość zaprezentowania naszego portfolio sprawia za każdym razem wiele satysfakcji.

  Zapraszamy do relacji z targów Beautyworld Middle East 2019

   

   

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga